Çarpıcı İnstagram Yorumları – Obilsin

Instagram şüphesiz son yılların en popüler sosyal platformlarından biri. Hoş resimlerin ve daha da hoş yorumların büyük ilgi gördüğü sosyal alanda herkes oldukça özgür davranıyor. Kamuoyu ve fenomen profillerinin paylaştığı paylaşımlara binlerce farklı yorum geliyor. Bazı yorumlar binlerce yorum arasında öne çıkıp oldukça fazla ilgi çekebilmektedir. Ve dikkat çeken çarpıcı instagram yorumları artık klişe kelimeler olarak kullanılmaya başlandı. Çekici instagram yorumları Bazen yakın arkadaşlarına, tanıdıklarına yapılan efsane yorumlar olurken, bazen de hiç tanımadığı kişilere çok hoş yorumlar yapan kişiler olabiliyor. Artık bu yorumların etkisinin farkında olan, sadece bu yorumları filtreleyen, en dikkat çekici olanları bulup sayfalarında gönderi olarak paylaşan Instagram hesapları var. Bu hesapları takip ederek keyifli vakit geçirebilir, çok eğlenebilirsiniz. instagram yorumları Kendinize etkileyici sözler yaratabilirsiniz.

En Beğenilen Instagram Yorumları

Takip ettiğiniz Instagram hesaplarındaki paylaşımlara yapılan yorumlar mutlaka dikkatinizi çekmelidir. Bazen Instagram yorumları o kadar yaratıcı ve çarpıcı yapılıyor ki takip etmemek mümkün değil. Bir süre sonra bu yorumlar herkesin ağzında laflar olarak kullanılmaya başlıyor. Peki, en dikkat çekici ve en çok beğenilen Instagram yorumlarından bazılarını öğrenmek ister misiniz? İşte favorilerimizden bazıları instagram yorumları; Sen bir tanrı mısın, yoksa bir silah mı? Mühimmat fiyatı artsa bile artık ateş etmiyorsunuz. Gelecek nesillere bir önerim var, gelmeyin! Çok fazla alçakgönüllülüğün nihai sonucu, vasat insanların tavsiyelerini dinlemektir. Hayırsever misin, mübarek? Geceyi herkes aynı anda yaşar ama herkesin karanlığı farklıdır. Vurun, henüz ölmedik! Suyu kaynatıyor musun? Hem akıyorsun, hem yanıyorsun. Sonra dönüp ‘Çok güzelsin’ dedim. Dünyayı istediğin gibi döndür, ne sen ne de senin gibi dönenler umurumda değil. Güvenlik yeleği giymemiz gerekiyor mu? Bazen uzaklara doğru yürüyorum ve orada pek bir şey yok. Herkes sanatçı oldu. Yönetmenlik de bana düşüyor. Bizi de üzdüler ama sabah kalkıp işe gittik. Bir zamanlar çirkinliğin de güzeldi, şimdi güzelliğin de çirkin!

Check Also

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler: Hayatın derinliklerine inen, düşünmeye sevk eden anlamlı sözler burada! Her konuya dair özlü mesajlar için hemen ziyaret edin.

Bir yanıt yazın