Ciğerin Yanına Ne Gider ?

Misafirlerinize ciğerle ne ikram edeceğiniz konusunda kararsızsanız “Ciğerle ne gider?” başlıklı yazımızı okumanızda fayda var.

Karaciğerin yanına ne gider? Karaciğerle Yenilecek Ana Yemekler

Bulgur pilavı tüm ciğer yemeklerinizin yanına çok yakışacaktır. Anadolu’ya özgü bu lezzetle misafirlerinizin lezzet okyanusunda kaybolacağına eminiz. Bir diğer pilav türü olan pirinç pilavını ciğer yanında rahatlıkla servis edebilirsiniz. Pirinç pilavının ciğerle çok iyi gittiğini söylersek yanılmış olmayız. Patates kızartması ve ciğer kombinasyonundan daha iyi ne olabilir? Patates kızartması ve ciğer yemekleri ile damak tadınıza uygun bir yemek yiyebilirsiniz. Ciğerin yanında hızlı bir ana yemek olarak güzel hafif bir makarnayı tercih edebilirsiniz. Ciğer ve makarnanın uyumu sofralarınızda harika bir yer edinecek.

Karaciğerin Yanında Kullanılacak Salatalar

Ciğer ve yeşil soğan salatasını denemediyseniz dünyada çok şey kaçırmışsınız demektir. İki muhteşem lezzetin ağızda yarattığı leziz aromalar gerçekten görülmeye değer. Çoban salatasının yanına yakışmayan bir yemek var desek yanılmış olmayız. Ciğer yemeğinizin yanında güzel bir çoban salatasını da rahatlıkla servis edebilirsiniz. Soğan salatası ve ciğer de harika seçenekler olarak sofranızda yer alabilir. Karaciğerin yanına en yakışan seçeneklerden biri de soğan salatasıdır. Karaciğerinize ne gider?

Sizde Hangi Duyguları Uyandırdı?

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın