En iyi dedektif filmi – Bu dedektif filmleri ile aksiyona doyacaksınız

Polisiye filmler, yüksek dozda aksiyon, gerilim ve olay örgüsüyle sinemaseverler için her zaman iyi seçeneklerden biri olmuştur. Aksiyonun içinde kaybolmanızı sağlayacak, yakın takiplerde heyecanlanmanızı sağlayacak, bazen de kurgularıyla beyninizi yakacak polisiye filmleri sizler için derledik. En iyi dedektif filmi Zevklere göre değişiklik göstereceği için en iyi polisiye filmler listesi yapmayı daha uygun bulduk. İzlemenin tadını çıkarın!

Çin mahallesi

Sessions isimli kadın, kocasının kendisini aldattığını düşünüyor. Bu endişeyi gidermek için bir dedektif tutacak. Özel dedektif Jake, titiz görevinde, Session’ın kocasının onu Mulwray adında bir kadınla aldatırken fotoğraflarını çeker. Bir süre sonra Mulwray isimli kadının öldürülmesi olayları farklı bir boyuta taşıyacaktır.

Av Mevsimi

Türk sinemasının en değerli filmlerinden biri olan Av Mevsimi, genç bir kızın esrarengiz cinayetini konu alıyor. Deli İdris ve Ferman isimli iki deneyimli polis memuru bu gizemi çözmek zorundadır. Türk sinemasının en iyi filmlerinden biri olan film, en iyi dedektif filmi Araya girmeyi başarıyor.

Yedi

İki dedektif seri katili yakalamak için ellerinden geleni yapmak zorundadır. Her geçen dakika evlerine olumsuz yansıyor. Öte yandan seri katilin kurbanlarını seçerken Hıristiyan dininin 7 büyük günahını işleyenleri öldürmesi dikkat çekiyor. Sürprizlerle dolu bir finale sahip olan bu filmi beğeneceğinize eminiz.

Kuzuların Sessizliği

Hem gerilim hem de polisiye unsurlarıyla dikkat çeken film, bir FBI çalışanının son derece sapık bir seri katili yakalama macerasını konu alıyor. Seri katili yakalamak için Dedektif Claire’in bir başka psikopat karakter olan Hannibal Lecter ile işbirliği yapmayı kabul etmesi gerekir. Kuzuların sessizliği için en iyi gerilim ve gerilim filmleri en iyi dedektif filmi Öyle dersek yanılmış olmayız.

Sherlock Holmes

Çevik ve zeki Holmes ve ortağı Watson, ülkelerini bu büyük tehlikeye karşı korumak zorundadır. Bu mücadelede farklı akıl oyunlarının ve sürpriz sürprizlerin yer alması izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Bilmecelerin ve gizemin içinde kaybolup aksiyona doymak istiyorsanız Sherlock Holmes filmi beğenebileceğiniz bir yapımdır.

Ejderha Dövmeli Kız

Asılsız bir suçlamayla suçlanan Mikael’in kendini temize çıkarması gerekir. İsveç’in en zengin ailelerinden biri olan Vanger ailesinden Henrik, Mikael’i kayıp yeğenini bulması için görevlendirmek ister. Mikael ise kendini haklı çıkarmak zorunda olduğu için bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Öte yandan asistanı olacak Lisbeth’in başına gelenler de dikkat çekicidir. Gizemli bir hikayenin çözümünü merak ediyorsanız en iyi dedektif filmi Ejderha Dövmeli Kız’ı mutlaka izlemelisiniz.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın