En iyi gizem filmleri – Bu filmleri izlediğinizde bilinmemezlikler arasında yüzeceksiniz

Film izlerken olay örgüsünde oluşturulan soruların cevaplarını bulmak herkesin keyif alacağı bir aktivitedir. Buna biraz aksiyon ve gerilim eklediğimizde ortaya harika filmler çıkıyor. Gizem filmlerinin bilinmeyenleri arasında kaybolmak istiyorsanız, en iyi gizem filmleri Yazımıza göz atabilirsiniz. İzlemenin tadını çıkarın!

köstebek

Polis ve mafya cepheleri arasındaki güç gösterisi farklı boyutlara taşındı. Mafya grupları kendi adamlarını polis teşkilatına yerleştirmiş ve onların köstebek gibi hareket etmelerini sağlamıştır. Öte yandan polis yetiştirdiği erkekleri mafya gruplarına sızdırdı. Artık tüm gerçeklerin ortaya çıkmasının zamanı geldi. İki cephe arasındaki köstebekler hayatlarında her zamankinden daha fazla tehlike altında olacak. Köstebekler bu macerada hayatta kalmak için ellerinden geleni yapmalı ve gizemli bir şekilde saklanmalıdır. En iyi gizem filmleri Köstebek izlenecek gizem filmleri arasında harika bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Prestij

İki büyücünün birbirleriyle mücadelesine tanıklık edeceğiniz film Viktorya döneminde geçiyor. Filmin ilerleyen bölümlerinde iki sihirbaz arasındaki çekişme kızışacak ve tehlikeli bir rekabete yol açacaktır. Bu düşmanlık onların eski dostluklarından kaynaklanmaktadır. İkisi arkadaşken, numaraları ters gidince düşman oldular. Ömür boyu sürecek olan bu düşmanlık ve rekabet ortamı gizem ve aksiyon unsurlarıyla bezenmiştir. Prestij filmi en iyi gizem filmleri arada seni bekliyorum.

Gündem

Bir gazetede çalışan yazarlar, taciz vakalarıyla gündeme gelen kilisenin bu esrarengiz olayına ışık tutmaya çalışıyor. Gazetenin en iyi gazetecilerden oluşan Spotlight grubu, istismar vakalarını derinlemesine inceliyor ve kilisenin eski kayıt defterlerini incelemeye başlıyor. Araştırmalar sonucunda elde edilen deliller ve bulgular gerçekleri ortaya koymaktadır. Kilise ile gazeteciler arasındaki gizemli davaya tanık olmak istiyorsanız en iyi gizem filmleri Spotlight’ı izlemenizi tavsiye ederiz.

Başlangıç

Dom yetenekli bir zihin hırsızıdır. Alışık olmadığımız bu tür hırsızlıklarla meşhur olan Dom, aynı zamanda piyasada da aranan bir isim. Yeni soygunda Dom’un normal hırsızlıklardan farklı bir şey yapması gerekir. Amaç zihinden bilgi çalmak değil, kişinin aklına bir fikir yerleştirmektir. Dom ve ekibi başlarına gelecek bu maceraya kendilerini iyi hazırlamaktadır ancak karşı taraf bu hırsızın geleceğini günler öncesinden bilmektedir. Film gizem ve aksiyon unsurlarıyla dikkat çekiyor. en iyi gizem filmleri arasında.

Olağan Şüpheliler

Patlayan bir tekneyi araştıran polis, 27 ölü ve 90 milyon dolar uyuşturucuyla bağlantılı para buldu. Olayın aydınlatılması için kazadan sağ kurtulan iki kişinin hikayeyi doğru anlatması gerekiyor. Kazaya sebep olan 5 kişi ise tüm gizemiyle ortadan kayboldu. Verbal Kint isimli tetikçinin polise bildiklerini anlatmasının ardından beş suçlunun yakalanması için çalışma başlatılır. En iyi gizem filmleri Aralarında film izlemek sizin için iyi bir seçenektir.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın