Erkek Sevgiliye Sorulabilecek Sorular Nelerdir?

Eğer bir sevgiliniz olduysa, onun sizin ruhunuza uygun iyi bir eş olup olamayacağını her zaman merak etmişsinizdir.. Erkek arkadaşınıza soracağınız sorular Birçoğu var ve bu yazıda size biraz onlardan bahsetmek istiyoruz.

Ailenizle ilişkileriniz nasıl?

Yeni tanıştığınız bir erkeğin aile ilişkileri, onunla ciddi bir yol izlemek istediğinizde önemli bilgiler olacaktır. Eğer kişinin ailesiyle ilişkisi iyi değilse ve bunu düzeltmek için çaba göstermiyorsa siz de ilişkide sorunlar yaşayabilirsiniz.

Karar Verme Mekanizması

Yeni tanıştığınız bir erkeğin karar verme mekanizmasını öğrenmek çok ama çok önemli bir konu olacaktır. İlişkilerde kararları tek başına veren kişilerin ilişkileri genellikle uzun sürmez ve kısa sürede bozulabilir. İlişkilerinizde karar alırken birlikte karar vermeli ve tek başına karar veren kişilere hızla ulaşmalısınız.

Kiminle yaşıyorsun?

Bu soru çok güzel bir soru ve Erkek arkadaşınıza soracağınız sorular arasında. Bir erkeğin yalnız yaşaması onun özgürlüğüne düşkün olduğunu ve bağımsız kararlar almak istediğini gösterir. Yalnız yaşayan insanlar genellikle güçlü insanlardır ve kendi ayakları üzerinde durmaları daha kolaydır.

Çalışıyor musunuz?

Eğitim geçmişi birçok ilişkide çok önemli bir konudur. Lise mezunu ve üniversite mezunu olmak üzere iki farklı eğitim seviyesine sahip kişiler arasındaki ilişkiler genellikle düzgün değildir. Bu nedenle ilişkilerde ne yaptığı, hangi okuldan mezun olduğu ve ne kadar para kazandığı önemli konular olacaktır.

Zevkleriniz ve korkularınız neler?

Yapmaktan hoşlandığınız ve keyif aldığınız şeyler neler, yapmaktan veya başınıza gelmesinden korktuğunuz şeyler neler? Erkek arkadaşınıza soracağınız sorular ve eğer bir ilişkiye yeni başladıysanız bu soruyu mutlaka karşınızdaki kişiye sormalısınız.

Alkol ve Sigara Gibi Alışkanlıklar

Bir ilişkide bir tarafın kötü alışkanlıkları varken diğer tarafın yoktur, bu her zaman büyük bir sorun olacaktır. Birini tanımak için sorulabilecek bir soru olmasa da Erkek arkadaşınıza soracağınız sorular arasında. Alkol ve sigara gibi alışkanlıklar hem para hem de sağlık açısından büyük zararlar veren alışkanlıklar arasındadır. Bir an önce bunlara son vermesi ilişkinin sağlığı açısından çok iyi olacaktır.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın