Hurma Diyeti Yapanların Yorumları – Obilsin

Hurma Diyeti Yapanların Yorumları

Hurma, tropik bölgelerde yetişen, sıcak iklimlerde yetişen palmiye grubundan bir bitkidir. Hurma şeker içeriği oldukça yüksek olan bir üründür. Hurmanın %80’i şeker, %20’si ise protein, bakır, magnezyum, çinko, bor, flor ve kobalt gibi elementleri içerir. Orta boy bir hurmanın kalori içeriği ortalama 35-50 kalori arasında değişmektedir. Bu değişikliğin nedeni tarihlerin farklı türde olmasıdır. İnsan vücudu için sağlıklı olan bu ürünün tüketilmesi tavsiye edilir. Son zamanlarda Hurma Diyeti Yapanların Yorumları Oldukça artıyor.

Hurma Diyeti Nasıl Yapılır?

Göbek yağlarından kurtulmak isteyen bireyler hurma diyetine oldukça ilgi göstermektedir. Hurma Diyeti Yapanların Yorumları Bilgi sahibi olan kişiler hurma diyetini denemektedir. Bölgesel zayıflamada etkili olan bu diyet ile bir hafta gibi kısa bir sürede 5 ila 7 kilo verebileceğiniz belirtiliyor. Özellikle göbek yağlarına etki eden bu diyet ile göbek yağlarınızdan kurtulabilir, zayıflayabilir ve kilo verebilirsiniz.

Hurma Diyeti

Hurma Diyeti Yapanların Yorumları İncelendiğinde pek çok kişinin bu diyetten faydalandığı görülmektedir. Lif içeriği açısından zengin olan hurma aynı zamanda sindirim sistemini de düzenler. Hurma kabızlığı önlediği gibi şişkinlik sorunu yaşayan kişileri de rahatlatır. Şeker açısından zengin olan hurma, her gün bir kase yoğurda 7 adet hurma eklenerek tüketilir. Gün içerisinde hurma ve yoğurt karışımı dışında sadece su ve yeşil çay tüketilmeli, başka hiçbir şey tüketilmemelidir.

Check Also

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler: Hayatın derinliklerine inen, düşünmeye sevk eden anlamlı sözler burada! Her konuya dair özlü mesajlar için hemen ziyaret edin.

Bir yanıt yazın