iphone arkadaş bulma programı – Obilsin

Teknoloji alanındaki gelişmeler hayatımızı çok daha kolaylaştırıyor. Kullandığımız cep telefonlarına özel hazırlanan birçok uygulama ve program sayesinde birçok görevimizi çok daha kısa sürede tamamlayabiliyoruz. Bu teknolojik gelişmeler bazı durumlarda bizi korkutsa ve aleyhimize kullanılabilecek olsa da bu uygulama ve programları kullanmaktan kendimizi alamıyoruz. iphone arkadaş bulma uygulaması Bu özel uygulamalardan sadece bir tanesidir. Ve iPhone kullanan arkadaşlarınızı kolayca bulmanızı sağlayan harika bir uygulamadır.
iphone arkadaş bulma uygulaması Adından da anlaşılacağı üzere iPhone telefonlara özel bir özelliktir. Bu programı yalnızca iPhone’unuzda ve iOS çalıştıran diğer cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Android sistemler için geçerli bir program değildir.

iphone arkadaş bulma uygulaması Ayrıca tüm iPhone sürümleri için geçerli değildir. Arkadaş bulma programını yalnızca iOS 12 ve önceki sürümlerde kullanabilirsiniz. Ve bu program için iphone, ipad, ipod touch, apple watch ve icloud.com’u kullanabilirsiniz. Elbette iOS 12’den sonraki sürümler için iphone arkadaş bulma uygulaması Alternatif olarak sunulan Find uygulamasıyla da aslında aynı hedefe ulaşabilirsiniz.

iPhone arkadaş bulma uygulaması nasıl çalışır?

iphone arkadaş bulma uygulaması Öncelikle en doğru sürümü kullanıyor olmanız gerekmektedir. Cihazlarınızda iOS 9 ile 12 arası bir sürüm yüklü ise Arkadaşlarımı Bul uygulaması otomatik olarak yüklenen programlardan biri olacaktır. Cihazınızda iOS 8 yüklüyse Arkadaş Bul uygulamasını App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. iPhone arkadaş bulma programını kullanabilmeniz için arkadaşınızın da iPhone kullanıyor olması gerekmektedir. Ancak elbette arkadaşınızın da Arkadaşımı Bul uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Bu koşulları sağlıyorsanız artık uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

iphone arkadaş bulma uygulaması Kullanmaya başlamak için Arkadaşlarımı Bul uygulamasını açın. Görünen Ekle düğmesine basın. Burada arkadaşınızı seçin ve arkadaşınızın e-posta adresini girin. Daha sonra isteği göndermek için Bitti düğmesine basın. Bunu yaptığınızda arkadaşınıza bir bildirim gönderilecektir. Arkadaşınız bu bildirimi kabul ettiğinde onun konumunu ve tüm konum ayrıntılarını alacaksınız. Ayrıca uygulama içerisinde arkadaşlarınızı silmek ya da istek almamak gibi bazı önemli seçimler de yapabilirsiniz.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın