Kankaya Güzel Sözler – Kankaya Söylenecek En Eşsiz ve Güzel Sözler

En yakınlarımız hayatımızın en değerli dostları arasındadır. En güzel zamanlarımızı birlikte geçirdiğimiz, kötü zamanlarımızda yanımızda olan en iyi dostlarımız, en güzel iltifatları ve sözleri hak ederler. Biz de sizler için “Bestie İçin Güzel Sözler” adlı yazımızı hazırladık. Unutmayın, en iyiler en iyisini hak eder! Okyanus derindir, dostluk bundan daha sonsuzdur. Aynaya ihtiyacım yok çünkü çok iyi bir arkadaşım var. Kardeşim arkadaşım olmayabilir ama en yakın arkadaşım her zaman benim kardeşimdir. Arkadaş olmak sadece sık sık buluşup yan yana keyifli dakikalar geçirmek değil, gönül gönüle olmaktır. Hayatta maddi imkanlarla satın alınamayacak en önemli şey, sizin endişelerinizi ve sorunlarınızı kendisininmiş gibi gören dosttur.

en iyi arkadaşıma güzel sözler

Papatyalar ve çiçekler solar, çelik ve demir kırılır ama mesaj arkadaşı asla solmaz veya kırılmaz. Hiç kimse bir arkadaşını kaybedecek kadar zengin ya da cömert değildir. Ben bir hiçim, bağışla beni dostum. Hayatında iki en iyi arkadaşın varsa şanslı birisin. Sağlam bir en iyi arkadaşınız varsa, en şanslı kişisiniz. En iyi arkadaş orta şekerli kahve gibidir, ne acı ne tatlıdır ama ihtiyacınız olduğunda yanınızda olmalıdır.

En İyi Arkadaşınıza Söyleyeceğiniz Güzel Sözler İçin En İyi Seçenekler

Ormandaki yabani bir mantar gibidir, zehirli olup olmadığını ancak yedikten sonra anlarsınız. Dostum, geldiğinde boşlukları doldurmuyorsun ama gittiğinde yeri asla doldurulamayacak bir insansın.

en iyi arkadaşıma güzel sözler

Dostluk her zaman gölge veren bir ağaca benzer. Güneş en tepedeyken kendini gizler ve arkadaşını tekrar kurtarır. Bu hayatta seçemediğimiz binlerce şey var, bunlardan ilki aile, ama hayatta ikinci bir aile var, o da arkadaşlar. Bunu insanlar kendileri seçiyor. En iyi arkadaşım, önümden yürüme, seni kaybedebilirim, beni takip etme, seni yanlış yola sürükleyebilirim ama yanımda yürü ve her zaman en iyi arkadaşım ol. En güzel sözler en yakın arkadaşıma feda olsun. Gerçek dost, kayan ve seni düşüren değil, düştüğünde seni kaldırandır. “Gerçek bir kankayı nasıl tanıyacağını biliyor musun?” diye sordular. “Gündüz bulutların arkasına, geceleri yıldızlara bakın” dedim. İnsan önce korktu, eşi benzeri görülmemiş bir korkuyla güneşe, ardından doğaya, aya ve ateşe bağlandı. Ateş söndü, doğa kurudu, sonra gerçek sonsuzluğun onun dostu olduğunu anladı.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın