Koşullu Arama Yönlendirme Aktif Ne Demek

KOŞULLU ÇAĞRI YÖNETME AKTİF NE ANLAMA GELİR?

Birini cep telefonundan aradığınızda ekranda ne görünüyor? Koşullu Çağrı Yönlendirme Aktif Ne Demektir? sorgulanıyor. Telefonunuzda bu uyarının bulunması, kullandığınız GSM operatörünün size gerekli yönlendirmeyi yapıp bunu karşı tarafa ilettiği anlamına gelir. Bu yönlendirmeler sayesinde kullandığınız numarayı başka bir numaraya aktarabilir ve o numara üzerinden arama yapabilirsiniz. Bazen ekranda bu uyarı görünmesine rağmen arama yapılamayabilir. Bu gibi durumlarda GSM operatörü sorunun çözümüne yardımcı olabilir.

Koşullu Çağrı Yönlendirme nasıl yapılır?

Koşullu Çağrı Yönlendirme Aktif Ne Demektir? veya nasıl yapılır konusu herkesin dikkatini çekiyor. Bu yönlendirmeyi etkinleştirmenin en kolay yolu operatörünüzle iletişime geçmektir. Bu işlemi operatörle iletişime geçerek müşteri hizmetleri üzerinden talebinizi belirterek gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için telefonunuzun arama ayarlarını da kullanabilirsiniz. Çağrı ayarlarında çağrı yönlendirme sekmesine giderek kullandığınız numarayı hangi numaraya yönlendirmek istediğinizi belirterek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Koşullu Çağrı Yönlendirme Nasıl İptal Edilir?

Koşullu Çağrı Yönlendirme Aktif Ne Demektir? Öğrenciler numarayı başka bir numaraya iletirler. Yönlendirme işlemi gibi, yönlendirmenin iptal edilmesi de kolay bir işlemdir. Tıpkı yönlendirme işleminde olduğu gibi işlem operatörünüz üzerinden yapılabilir. Veya başka bir seçenek olarak telefonunuzun çağrı ayarlarından da aynı şekilde yönlendirmeyi iptal edebilirsiniz. Her iki işlemi de kullanarak yeniden yönlendirebilir ve iptal edebilirsiniz.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın