Kurban Bayramı Mesajları | Gelecekten.Net

Bu mübarek ayda melekler daima yanınızda olsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Yemeğimizi, ekmeğimizi, soframızı paylaşmak demektir. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı geçirmenizi diliyorum.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, kalpleri birleştirir. Kalbiniz nurla, eviniz huzurla dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!

Gecenin güzel yüzü yüreğinize dokunsun, kâbuslar sizden uzak olsun, melekler başucunuzda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki dualarınız kabul, Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Güzellik, birlik ve beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmenizi dileriz. Büyüklerimizin ellerinden, çocuklarımızın gözlerinden öpüyoruz.

Gelincikler her baharın en güzel başlangıçlarını müjdelediği gibi, bu bayramın da size ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum. Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum…

Evrenin yaratıcısı ve alemlerin Rabbi olan Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramınız bereketiyle, bereketiyle gelsin, tüm insanlığa hayırlar getirsin…

Sevdiklerinizle birlikte her gününüzü bayramın neşesi ve mutluluğu içinde geçirmeniz dileğiyle; Selamlarımı, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Bayramın sizlere, milletimize ve ülkemize huzur, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.

Sevgi ve huzur dolu, birlikte nice nice bayramlara, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Tüm milletimizin Kurban Bayramı kutlu olsun. Rabbim tüm inananlara nice huzurlu ve bereketli bayramlar nasip etsin.

Yaptığınız fedakarlıkların kabul olması dileğiyle. İyi niyetle başladığımız her günde sevdikleriniz hep yanınızda olsun… Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Kalbinize umut düşsün ve günleriniz binlerce tatlı mutlulukla dolsun. Sevdikleriniz hep yanınızda olsun, yüzünüz ve gülümsemeniz hiç solmasın. Kurban Bayramınız mübarek olsun…

Evrenin yaratıcısı ve alemlerin Rabbi olan Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramınız bolluk ve bereketiyle gelsin, tüm insanlığa hayırlar getirsin.

Kurban Bayramı tebessümle geldi, şimdi ellerim havada Yaratıcıma dua ediyorum. Bu Kurban Bayramı’nda herkesin mutlu olmasını diliyorum. Tanrıma dua ediyorum.

Kızgınların barıştığı, aşıkların bir araya geldiği yer; Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

Mutluluğunuz Türkiye’nin enflasyonu kadar yüksek, üzüntünüz memur maaşı kadar düşük, geleceğiniz Demirel’in başı kadar parlak olsun, Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, kalpleri birleştirir, sıcak bir gülümseme, küçük bir hediye bizi birbirimize yakınlaştırır… Tıpkı Kurban Bayramı’ndaki gibi…

Bu mutlu günde güzel insanlara, özel insanlara, vazgeçemediklerimize sevgi, saygı ve dualarımızı gönderiyoruz. Her günümüz tatil olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen mübarek Kurban Bayramı geldi çattı, hoş geldiniz. Kurban Bayramı’nın milletimize sağlık, huzur, mutluluk, bereket ve bereket getirmesini dileriz. Mutlu bir tatil geçirmenizi dilerim.

Bu mutlu günde güzel insanlara, özel insanlara, vazgeçemediklerimize sevgi, saygı ve dualarımızı gönderiyoruz. Her günümüz bayram olsun..

Damaklarınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu ve bereketli bir bayram geçirmenizi dileriz.

Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi çattı ve hoş geldi. Sevgi ve huzur dolu, birlikte nice mutlu bayramlara…

Kurban Bayramımızın milletimize, İslam alemine ve hemşerilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Sevdiklerinizle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice güzel bayramlar diliyor, Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum.

Bayramlar, mağduriyetlerin unutulduğu, kırgınlıkların barıştığı, insanların kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluklar getirsin. Mutlu ve huzurlu bir Kurban Bayramı geçirmenizi dilerim.

Kurban Bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu mübarek günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı unutmayın…

Kurban Bayramınızı sevdiklerinizle birlikte sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Nice mutlu ve huzurlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle…

Kavgaların barıştığı, aşıkların bir araya geldiği, merhamet ve şefkat dolu günlerin en kıymetlilerinden biri olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Kurban Bayramınız bolluk ve bereketle gelsin. Mutlu tatiller…

Bu bayramda tüm kalplerin sevinçle dolması ve umutların gerçekleşmesi dileğiyle. Huzur ve sevgi dolu, daima birlik ve beraberlik içinde geçirmek ümidiyle.

Kurban Bayramınızın da bu kadar neşeli geçmesini, tüm ailenizin neşeyle dolmasını, evinize bereket getirmesini dileriz. Mutlu tatiller!

Aziz milletimizin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Kurban Bayramı; Huzurumuzun, birlik ve beraberliğimizin ilelebet sürmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Halkımızın güvenliği için gece gündüz çaba gösteren tüm kahraman güvenlik güçlerimizi Allah korusun.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep yanınızda olsun.. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Güzellik, birlik ve beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmenizi dileriz. Büyüklerimizin ellerinden, çocuklarımızın gözlerinden öpüyoruz.

Kurban Bayramınızı sevdiklerinizle birlikte sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Nice mutlu ve huzurlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle…

Mübarek Kurban Bayramımızın bir olmamıza, büyük olmamıza, diri olmamıza vesile olmasını diliyorum.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, tüm insanlık için barışa, sevgiye ve kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Rabbimiz AIIah’tır, düşüncemiz ZikruIIah’tır, kalbimizin nuru Resulallah’tır, ilkimiz AIIah’tır, Sonumuz AIIah’tır, Rahmetimiz Kelamullah’tır. Rabbimiz bu Kurban Bayramında bizlere hayırlar nasip etsin…

Kurban Bayramı’nın milletimizin birliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur ve hidayetine vesile olmasını diler, Yüce Allah’ın bizleri İslam dininin ve gösterdiği doğru yoldan ayırmamasını dileriz. Sevdiklerimiz. Kurban Bayramınız mübarek, bereketli olsun…

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın