Mimari Özellikleriyle Vadi İstanbul Avm

Alışveriş merkezleri son yüzyılın en çok ziyaret edilen alışveriş mekanları arasında yer alıyor. İnsanlar buraya gittiğinde; Giyimden yemeğe, eğlenceden çeşitli aktivitelere kadar pek çok ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Aranan pek çok markayı bünyesinde barındıran ve ailenin her bireyine hitap eden bu alışveriş merkezlerinin sayısı her geçen gün artıyor. Bunların son örneğini oluşturan yerler arasında V.adı İstanbul AVM geliyor. Mimari görünümü oldukça güzel olan bu merkez, gördüğünüzde büyük bir hayranlık uyandırıyor. Ayrıca çevresinin tamamının yeşil alanlarla kaplı olması hem doğal hem de mimari güzellikler açısından göz alıcıdır. Kolay ulaşılabilir bir yerde bulunan ve park sorunu olmayan AVM’ye gittiğinizde zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz.

Vadi İstanbul alışveriş merkezi 2017 yılında hizmete girmiştir. 270’in üzerinde mağazası bulunmaktadır. İstediğiniz markaları rahatlıkla bulabileceğiniz, kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini istediğiniz çeşitlilik ve bollukta görebileceğiniz bir yer. Hatta AVM’ye girdiğinizde hangisine bakacağınızı şaşıracaksınız. Tertemiz ortamı ve mükemmel aydınlatmasıyla göz kamaştırıcı güzellikte bir mekandır. Burada alışverişin yanı sıra özel günlerde gösteriler de yapılıyor. Animasyon gösterileri ve canlı müzik özellikle çocuklar arasında popülerdir. Ailenizle birlikte yemek yiyebileceğiniz mekanlar olduğu gibi atıştırmalıkların da bulunduğu fast food mekanları da mevcut. Sıcak veya soğuk içecek içebileceğiniz kafelerin bulunduğu bu mekan, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlandı. Ayrıca AVM içerisinde yer alan sinema salonlarından yararlanarak güzel bir film keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca üç veya daha fazla boyutta film izleme imkanına da sahipsiniz. Çocuklar için herşey düşünüldü vadi istanbul alışveriş merkezi Ayrıca çocuk eğlence alanları da bulunmaktadır.

Vadi İstanbul alışveriş merkezi Sarıyer’in Ayazağa bölgesinde bulunmaktadır. Yeni kentleşen vadi İstanbul evleri muhteşem manzaralarıyla dikkat çekiyor. Binlerce konutun inşa edildiği yerleşim bölgesinde çok sayıda tesis inşa edildi. Bunlardan biri de alışveriş merkeziydi. Çevredeki insanların ve çevredeki diğer insanların kullanımına yönelik modern tarzda inşa edilen alışveriş merkezine farklı yollardan ulaşabilirsiniz. Özel aracınız olsun ya da olmasın ulaşımı kolay bir lokasyonda olması burayı biraz daha çekici kılıyor. AVM’ye metro, metrobüs, toplu taşıma otobüsleri ile ulaşabileceğiniz gibi ücretsiz servislerle de AVM’ye gelebilirsiniz. Özel araçlarıyla gelenler için 11.500 araçlık açık otoparkın bulunması da ayrı bir avantaj. Burası İstanbul’un ikinci büyük otoparkına sahip bir yer. Eskiden insanlar alışveriş yapmak için kentteki çarşılardaki mağazalara giderlerdi. Kadınlar farklı yerlere, erkekler ve çocuklar farklı yerlere gitmek zorunda kaldı. Aynı gün birçok mağazaya gitmek, onlarca ürünü deneme odalarında giymek doğal olarak insanda büyük bir yorgunluk yaratacaktır. Elbette alışveriş sadece giyimden ibaret değil. Ayrıca elektronik bir eşya da satın almak isteyebiliriz. Farklı markaların adresleri doğal olarak farklıydı. Giyim, gıda ve elektronik eşya ihtiyacımızı bir günde karşılamanın çok zor olduğu o günlerde; Farklı bir şeyin ortaya çıkarılması istendi. Çalışan insanların fazla zamanının olmaması ve modernleşen ülkelerde modern alışveriş yöntemlerini kullanmaya ihtiyaç duymamız nedeniyle alışveriş merkezleri hayatımıza girmeye başladı. İlk alışveriş merkezleri büyük bir çarşı özelliği taşırken, son yıllarda yapılanlar yüzlerce dönüm arazi üzerine inşa ediliyordu. İçine ihtiyaç duyulan her şey konuldu. Sinemalar şehir merkezlerinden alışveriş merkezlerine taşındı. Bu sayede insanlara alışveriş sonrası aktivite yapma imkanı sağlandı. Kentleşmenin fazla olduğu ülkemizde alışverişin insanların üzerindeki yükünü hafifletmede ve eğlenceli hale getirmede alışveriş merkezleri büyük rol oynuyor. Daha önce yapamadıklarımız; Burada bir günde birçok görevi yapmak mümkün. Vadi İstanbul alışveriş merkezi Bahsettiğimiz tüm olanakları bünyesinde barındıran bir yer.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın