Mor kalp anlamı nedir, ne manaya geliyor?

MOR KALBİN ANLAMI NEDİR?

Hepimizin bildiği gibi milenyumda teknolojinin gelişmesiyle birlikte ilk olarak telefonlar yaygınlaştı. Daha sonra mesajlaşma uygulamaları ve sosyal medya hayatımızın merkezinde yerini buldu. Mesajlaşma uygulamalarında kullanılan emojiler yani renkli eğlenceli semboller her geçen gün çeşitliliğini artırıyor. Yalnızca kalp emojisinin 17 farklı çeşidi bulunmaktadır. mor kalp anlamı Neden? Bu yeni kullanılan emojilerden biri.

Mor kalp ne anlama geliyor?

Mor kalp aşkın işareti midir? Sevdiğiniz kişi size mor bir kalp gönderdiğinde ne anlamalısınız? Her rengin bir anlamı vardır. Kırmızı sevgiyi, sarı dostluğu ve saflığı, mavi güven ve rahatlığı, turuncu dostluğu, pembe ise şefkati temsil eder. Renklerin temsil ettiği anlamlar emoji kalplere aktarılıyor. O halde mor kalbin anlamı mor renginin anlamında gizlidir.

Mor renk ne anlama geliyor?

Mor renk aşkı ifade eder. Bu sevgi şefkat içeren bir sevgidir. Örneğin bir annenin çocuğuna olan sevgisi mor bir kalple ifade edilebilir. Veya evcil hayvanınızın sevimli bir fotoğrafını Instagram hikayenize eklediğinizde üzerine mor bir kalp koyabilirsiniz. Aşıklar arasında pek tercih edilmeyen mor kalp, yakın arkadaşlıklarda ve kardeş ilişkilerinde daha çok kullanılıyor.

Instagram fenomenlerinin ve ünlü kişilerin paylaşımlarında da sıklıkla mor kalplerle karşılaşıyoruz. Mor kalp cazibe ve zenginlik anlamına gelebilir.

Mor kalp aşkın simgesi midir?

Bana göre hayır ama siz ya da karşınızdaki kişi sevdiğiniz kişiye bir anne şefkatiyle yaklaşıyor olabilirsiniz! Bu tür ilişkilerde mor kalp, gösterdiğiniz şefkati yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın