Sevgilimden Ayrılmak istiyorum ama Ayrılamıyorum

Uzun süreli ilişkilerin çok önemli bir sorunu var. Uzun süredir devam eden bir ilişkide bir taraf ilişkiye kendini adamıştır, diğer taraf ise bu ilişkiyi bitirme konusunda bazı düşüncelere sahiptir. Aslında ayrılmak isteyen ama bu adımı atamayan partinin aklını hep aynı şey meşgul eder; kız arkadaşımdan ayrılmak istiyorum ama gidemiyorum, bunu nasıl yapabilirim? Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ve kız arkadaşımdan ayrılmak istiyorum Eğer düşünüyorsanız tek yapmanız gereken bu fikri bir an önce hayata geçirmek. Çünkü sizin için zaten bitmiş olan bu ilişkinin sonu olmayacaktır. Bu süreci uzatmak hem karşı tarafa hem de size haksızlık olur. İlişkiyi sürdürerek, bugün çok fazla üzülmemesini, üzmek istemiyorum dediğiniz sevgilinizi hem aldatıyorsunuz hem de kendinize daha da bağlanmasını sağlıyorsunuz. Böyle geçen her gün ilişkiyi bitirmenizi daha da zorlaştırır. Bu nedenle eğer aklınızda bir ayrılık fikri varsa onu uzatmadan bir an önce sonuçlandırmanız çok daha önemli. Unutmayın bu adımla kırdığınız insanları çok daha az üzeceksiniz.

Erkek Arkadaşımdan Ayrılmak İstediğimi Nasıl Söylemeliyim?

İlişkinizin artık size eskisi kadar heyecan vermediğini, karşınızdakine olan sevginizin ve bağlılığınızın azaldığını hissediyorsanız ve kız arkadaşımdan ayrılmak istiyorum Eğer böyle düşünüyorsanız vakit kaybetmeden bunu yapmalısınız. Ancak bunu size en doğru şekilde değer veren bu kişiye anlatmalısınız. Bunu yapmanın tek bir yolu var. Yani her zaman yüz yüze ve gerekçeli bir açıklama yapın. Sorunlu bir ilişki yaşıyorsanız ve bu ilişkiyi kurtarmak için pek çok şey denediğinizi ve hala başarılı olamadığınızı düşünüyorsanız ayrılık sizin için en doğru seçim olacaktır. Sevgiliniz ayrılık fikrini kabullenemese bile her iki tarafın huzuru ve mutluluğu için bu adımı atmak gerekiyor. kız arkadaşımdan ayrılmak istiyorum Diyerek ilk adımı atan sizseniz bunu karşı tarafa en doğru şekilde iletmelisiniz. Ayrılmak istediğinizi söylediğinizde sevgiliniz sinirlenecek, kızacak ve hatta tehditlerde bulunacaktır. Ancak kararınızda netseniz ve geri dönüşün olmadığını düşünüyorsanız, doğru yerde, doğru zamanda yapacağınız samimi ve içten bir açıklama kendinizi iyi hissetmeniz için yeterli olacaktır.

Check Also

Geceye Bir Söz Bırak

Geceye Bir Söz Bırak: Şiirin büyüsünü paylaşabileceğiniz, duygularınızı ifade edebileceğiniz bir platform. Kendinizi şiirle anlatırken, diğerleriyle de bağlantı kurun.

Bir yanıt yazın