TUTUMLU OLAYIM DERKEN YAPTIĞIMIZ 5 ŞEY

Tutumlu Olmak

Son dönemde özellikle tüm ürünlere gelen fiyat artışlarıyla birlikte herkes kendine göre bazı tedbirleri uygulamaya başladı ancak bazılarımız bu tutumlu olma konusunu abarttı. Bu abartılı durumları da tartıştık.

Süpermarketlerde Karnını Promosyon Gıdalarla Dolduran 1 Kişi

Pek çok büyük süpermarkette yeni başlayan veya kendini daha fazla tanıtmak isteyen markalar, mağazalarda tanıtım standları kurarak ürünlerini tanıtıyor ve insanlara sunuyor. Bazı insanlar bu durumu fırsat bilerek tekrar tekrar yemek yiyip karınlarını doyurmak için geri dönüyorlar.

2 Daha Büyük Sabunlar Yaparak Bitmeye Yakın Sabunlar Kullanmak

Sabunlar tükenmek üzereyken, bazı kişiler arta kalanları birleştirip sabun yapıyor ve bir daha almamak için kullanıyor. Böylece yeni sabun almak zorunda kalmıyorlar.

3 Yağmurlu Günlerde Arabayı Dışarıya Park Etmek

Oto yıkama işlemleri belli bir ücret karşılığında yapılmaya başlandığından, son derece tutumlu olan bazı kişiler ve cimri olan bazı kişiler, yağmurlu günlerde araçlarını dışarıda bırakarak, araç yıkama veya yıkama masrafı ödemekten kurtuluyorlar.

4. Şampuan Bittiğinde Su Ekleyerek Kullanın

Aslında bu hemen hemen hepimizin yaptığı bir davranış türüdür. Özellikle şampuanımız banyo veya duş sırasında biterse, neden su ekleyip bir kez daha kullanmak bir seçenek olmasın?

5 Kozmetik Mağazalarında Makyaj Yapmak veya Yaptırmak

Kozmetik mağazalarında tester olarak gördüğümüz içerikler yani ücretsiz deneme ürünleri var. Toplantılara gitmeden önce bu ürünleri kullanmış olabilirsiniz ancak maalesef bu ürünlerin hijyen açısından pek iyi olmadığını söylememiz gerekiyor.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın