Yoğurt Kürü İle Zayıflayanlar – Obilsin

Yoğurt Kürü ile Zayıflayanlar
Türk mutfağının temel unsurlarından biri olan yoğurt, pek çok şifa etkisini de beraberinde getiriyor. Yemeklere eşlik eden bu leziz yemek aynı zamanda kilo verme konusunda da oldukça olumlu etkiler sunuyor. Bu yüzden Yoğurt kürü ile kilo verenler her geçen gün artıyor. Tadı da enfes olan bu kürler zayıflama sürecinizi daha sağlıklı ve konforlu hale getirecek. Çeşitli ilaçlar yerine doğal malzemelerle zayıflamak isteyenler için uygun olan bu kürlerin içerisinde pek çok tarif yer alıyor. Oldukça kolay ve fazla zaman gerektirmeden yapılabilen yoğurt kürlerinin herkesin damak tadına uygun şekilde yorumlanması da mümkündür.

Yoğurt kürü ile kilo verenler İlk adım limon ve yoğurdu karıştırmaktır. Sindirim sistemini hızlandırıcı etkisi nedeniyle içerisine kırmızı biber de ekleyebileceğiniz bu karışımı alternatif olarak zencefille de yapabilirsiniz. Bu kürü zayıflama amaçlı tüketebileceğiniz gibi, cildinize uygulayarak cilt bakımında da kullanabilirsiniz. Yoğurt kürü içeren diyette bu kürü düzenli olarak tüketmeniz gerekmektedir. Soda ve yoğurtla oluşturulan kür bel bölgesindeki yağların eritilmesine uygundur. Dört yemek kaşığı yoğurt ve yarım limonu önceden içine döktüğünüz soda ile bir bardağa karıştırıp elde edeceğiniz kürü uzun süre tok tutacak yoğurt kürünüze kavuşabilirsiniz. Çeşitli diyet programları ve egzersizlerle desteklendiğinde kısa sürede istediğiniz kadar kilo vermeniz mümkün. Yoğurt kürü bunun için sağlıklı bir ortam sunar.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın