Amcayı ve Hocayı telefona kaydetme isimleri

İsimleri telefona kaydetme Aslında çok önemli. Neden diye sorarsanız karşınızdakine verdiğiniz değeri gösterir. Değer verdiğiniz birinin kötü bir şekilde telefonunuza kaydedildiğini düşünün. Karşınızdaki kişi bunu fark eder ve sizinle iletişimi keser. Hayır tabii ki bunları düşünmek bile istemezsin. Bu yüzden seveceğiniz eğlenceli ve güzel telefon koruyucu isimlerini paylaşmak istiyoruz. Listemizde olmayan save isimlerini yoruma yazarsanız konumuza ekleme şansımız olur. Şimdi amcayı telefona kaydeden isimler ve öğretmeni telefona kaydeden isimlerle başlayalım. Herkese iyi okumalar dileriz.

Amcanın Adını Telefona Kaydetmek

İstisnalar hariç dünyaya gözümüzü açtığımızda amcamız yanımızdadır. Babanın yarımlığını fiziksel olarak uzakta da olsa her zaman hissederiz. Bazen başımız belaya girdiğinde harçlık isteriz, bazen de babamıza şikayet ederiz. Her durumda en iyi arkadaşlarımızdan biri amcamızdır. Bunu bazen duygusal, bazen de esprili bir şekilde telefon rehberlerimize yansıtırız. Bunun için Amcanın isimlerini telefona kaydet Bir şeyler aramanız çok normal. Baba yarı, amca ya da adı soyadı gibi klasik rehber isimlerinden sıkıldıysanız bu önerilere mutlaka bakmalısınız. Amcalarınızı eğlenceli bir şekilde rehberlerinize eklemek için kullanabileceğiniz çeşitli isim önerileri bulunmaktadır. Bazıları komik, bazıları ise ikili arasındaki duygusal bağı yansıtan isim önerileri olabilir. Hangisini seçeceğiniz aslında amcanızla olan ilişkinize bağlı diyebiliriz. Size şaka yapan, sizi güldüren bir amcanız varsa komik bir isim seçmeniz daha doğru olacaktır. Öte yandan, daha babacan ve sevgi dolu bir amcanız varsa o zaman duygusal isimler işinize daha çok yarayabilir. Can Amcam, Amcam, Sevgili Amcam, Babamın Kardeşi, Amcam, Komedyen Amcam, Şef Gibi Amcam, Sırdaşım, Yakışıklı Kralım, Babam, Yarım İkinci Babam, Arkadaş Gibi, Amcam, Babamın Kardeşi, Patronun Kardeş, Babanın Kardeşi, Küçük Amca, Büyük Amca, Babanın Kardeşi, Tatlı Şey, Büyük Amca, Küçük Amca, Aslan’ın Tacı, Ailenin Yaban Arısı. Sevilmeyen Ailenin Pis Adamı Aynı Arkadaş Bilinmeyen Numara Uykulu Amca Azarlama Makinesi Boş Birisi Aç Amcanız Babam Kadar Tehlikeli Panda Kabus Çılgın Mahalle Kardeşim Amca Evlenmemiş Kişi Bulaşıcı Çok Konuşan Biri Uyur ve Yürüyor Sevimsiz Ajan Sorun Çıkaran Kusurlu Dikkat Amca İşsiz Adam İşsiz Ama Amca Favori Amca Deli Amca Genç Amca Birisi Gerekli Oksijen İsrafı Ah Amca Küçük Baba Huysuz Amca Huysuz Hızlı Amca

Öğretmeni Telefona Kaydeden İsimler

Akıllı telefonunuzun rehberinde kullanılacak Öğretmeni telefonda kurtaran isimler Paylaşmadan önce uyarı verilmesi gerekmektedir. Özellikle komik olsun diye isim seçerken bu isimlerin öğretmenlerinizi küçük düşürmemesine dikkat edin. Ayrıca telefonun yakalanma ihtimaline karşı isim seçimine dikkat etmenizi tavsiye edebiliriz. Öğretmenlerimizle kurduğumuz ilişkiye göre onları farklı şekillerde irtibatlarımıza kaydedebiliriz. Bu bazen komiktir, bazen değildir. Çoğu zaman aramızda geçen özel bir şakaya göre isim seçebiliyoruz. Ayrıca yabancı dillerden alıntı yaparak rehberimizde farklı görünmelerini sağlayabiliriz. Seçimimiz ne olursa olsun kullandığınız kayıt isimlerinde öğretmenlerin onurunu ve saygısını korumak gerekir. Hem büyüğünüz hem de öğretmeniniz olan birine şaka amaçlı da olsa adres kullanırken dikkatli olmalısınız. Bunun dışında öğretmenlerinizi telefonlarınıza kaydedip gruplarınızdaki konuşmalarını tercüme etmek için her türlü şaka içeren Türkçe ve yabancı isim önerilerini kullanabilirsiniz. Kanatsız melek Bir sürü kalp Başarı kaynağım Balküpü Şekerpare Güzel alim Şirin Melek Kelebek Gözleme Üzümlü kek Çilek Okul annesi Okul babası Ananın yarısı Mikrop dostu İki salla bir tane bağla Kaderimin oyunu Kaderime yazıklar olsun Bir puan Sınav Sonucu Eyvah Anneni babanı ara Son durak Öfkeli duvar Son kalem bükücü Atarlı Ninja Okul işleri bakanı Ders yok deyin Havai fişek Kraliçe arı Her şeyi bilen akıllı kadın Psikoloğum İnce detay Test tüpü Teneffüs Komutan Büyük patron Ücretsiz, İyi şey, Şükür sebebi Yaşam Işığı Yıldız İyi kalpli Kraliçe

Öğretmeni dizine kaydetme adları ve amcayı rehberde kurtaran isimler burada sona erdi. Önerileriniz doğrultusunda portföyümüzü genişleterek bu alandaki en iyi sitelerden biri haline geleceğiz.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın