Bir Kızla Nasıl Arkadaş Olunur – En Kolay Yolları

Erkekler genellikle kendi cinsiyetlerinden biriyle daha kolay arkadaş olabilirken, bir kızla nasıl arkadaş olunacağı söz konusu olduğunda rahat tavırlar yerini kaygıya bırakabiliyor. Bir kızla arkadaş olmak isteyen erkekleri endişelendiren şey, kızların bu durumu yanlış anlayıp anlayamayacaklarıdır. Aslında bir kızla arkadaş olmak erkeklerin düşündüğünden daha kolaydır ve endişelenecek bir şey yoktur. Bir kızla nasıl arkadaş olunur konusunda hala sorularınız varsa yazımıza göz atabilir ve kızlarla arkadaş olma konusunda neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Merhaba Demeyi Öğrenmelisin

Çevrenizdeki veya sık görüştüğünüz kızlarla arkadaş olmak istiyorsanız onlara merhaba demeyi öğrenmelisiniz. Merhaba kelimesi, tanıştığınızda, aynı yere girdiğinizde, aynı araca bindiğinizde arkadaş olmak istediğiniz kız için altın kelimedir. Bu adımı başaramazsanız aranızda asla bir dostluk ilişkisi başlamayacaktır. Arkadaş olmak istediğin kıza merhaba demekten korkma çünkü seni ısırmazlar ve sana bağırmazlar.

Seninle Arkadaş Olmak İsteyip İstemediğini Öğrenmelisin

Bir kızla nasıl arkadaş olunacağı konusunda erkeklerin gözden kaçırdığı bir diğer unsur da karşı tarafın kızla arkadaşlık kurmak isteyip istemediğidir. Genellikle konuştuğunuz kişinin sizinle yakınlık kuracağını tavır ve tavırlarından anlayabilirsiniz. Bu kural sadece kızlarla arkadaş olurken değil, herkesle arkadaş olurken de geçerlidir.

Ortak Noktalar Bulmaya Çalışmalısınız

Erkeklerin karşı cinsle arkadaş olmaya çalışırken göz ardı ettikleri bir diğer konu da ortak nokta bulmaktan kaçınmaları veya sohbet edecek konu bulamamaları. Çevrenizdeki kızla arkadaşlık kurarken okul ve iş ile ilgili ikinizin de rahatlıkla konuşabileceği konular bulmalısınız. Bu sayede arkadaşlık ilişkisinin ilk adımlarını yani iletişim kurmayı tamamlayabilirsiniz.

Bir Kızla Arkadaş Olmanın Altın Kuralı: Bir Erkekle Arkadaş Olduğunuz Yolları Takip Edin

Aslında bir kızla arkadaş olurken dikkat etmeniz gereken tek kural kendi içinizdedir. Erkeklerle tanışırken yaptığınızın aynısını kızlarla da yapabilirsiniz. Kızlarınızın da insan olduğunu unutmayın, onlar da sizinle aynı şeylere gülüyor, aynı şeylerden nefret ediyor. Konu kız arkadaş olmaya gelince korkacak ya da endişelenecek bir şey olmadığından emin olmalısın.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın