Cilveli kadın nasıl olur, özellikleri nelerdir

Cilve kadının en büyük silahıdır. Aslında her kadın bu silaha sahipken, onu doğru zamanda ve doğru şekilde kullanan kadınlar da bu işten kazançlı çıkıyor. Yanlış yerde ve yanlış şekilde kullanılan cilvelilik, tıpkı silahın yanlış yerde kullanılması gibi, hoş olmayan sonuçlar doğuracaktır. Sen de flörtöz bir kadın nasıl olunurDoğru zamanda nasıl flört edeceğinizi merak ediyorsanız işte detaylar;

Görünüşünüz baştan çıkarıcı olmalı

Flört edici bir kadın nasıl olunur? diye soranlar için elbette ilk ve en önemli kural etkili görünümdür. Baştan çıkarıcı ve etkili görünümler sihirli bir iksir gibidir. Karşısında ona derinden ve cilveli bir şekilde bakan bir kadın olduğunda buna karşı koyabilecek erkek neredeyse yoktur. Görünüşünüzle baştan çıkarabilmeniz ve flört edebilmeniz için size önemli bir detay verelim. Erkekler sağ taraflarındaki insanlardan gelen önerilere daha açıktır. Bu bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir. Bir erkeği etkilemek isteyen cilveli kadın, erkeğin sağ tarafına geçerek ona cilveli bakışlar atabilir. Yüzünüzde hafif bir gülümsemeyle başınızı kaldırın ve ona öyle bakın ki flörtöz bir kadın nasıl olunur anlamasına izin ver.

Gizemli ol

Gizem, erkeğin dikkatini çeken ve onu sana bağlayan bir sırdır. Herhangi bir olayı bir miktar gizemle yönetebilirseniz, sizden daha cilveli kimse olamaz. Çünkü erkeklerin gözünde cilvelilik ve gizem aynı şeydir. Flört edici bir kadın nasıl olunur? diye sorduğunuzda erkeklerin aklına ilk gelen detaylardan biri gizemdir. Aşırıya kaçmadan erkeklerde hafif bir merak duygusu uyandırmak, erkeğin aklının sizden başka hiçbir şey üzerinde çalışmayacağını gösterir.

Adama dokunmaktan korkma

Kadın ve erkek için iletişim çok önemlidir. Beğendiğiniz ve etkilendiğiniz biriyle normal bir sohbet sırasında bile küçük temaslar oluyorsa bu durum her iki tarafı da heyecanlandıracaktır. Cesur ve cilveli kadınlar temastan korkmazlar. Gün içinde normal ve sıradan konular konuşulurken bile bir erkeğin omzuna veya koluna dokunmak etkili bir flört yöntemidir. Bu küçük adımlar erkeğin çok daha büyük hayaller kurmasını ve size bakış açısını değiştirmesini sağlayacaktır. Flört edici bir kadın nasıl olunur? Sorsan cesur kadınlar her zaman olacaktır.

Check Also

Geceye Bir Söz Bırak

Geceye Bir Söz Bırak: Şiirin büyüsünü paylaşabileceğiniz, duygularınızı ifade edebileceğiniz bir platform. Kendinizi şiirle anlatırken, diğerleriyle de bağlantı kurun.

Bir yanıt yazın