En güzel kanka sözleri söylemek

“Bestie” kelimesi küçük bir kelime olsa da çok derin bir anlam ve değere sahiptir. Her ne kadar Türk dil kurumu tarafından kabul edilmiş ve sözlüklerde anlamı yer almamış olsa da söylemek istediklerinin gücü oldukça büyüktür. Her ne kadar en sevdiğiniz arkadaşınıza kanka demek zaten çok hoş bir ifade olsa da, en güzel en iyi arkadaş sözleri ile bu değeri daha da iyi yansıtabilirsiniz. Yakın arkadaşınıza ona verdiğiniz önemi ve değeri göstermek için ona istediğiniz zaman güzel sözler söyleyebilir ve onu mutlu edebilirsiniz.
En güzel en iyi arkadaş sözleri Bunu söylemek için beklemeyin. En iyi arkadaşınızı günün herhangi bir saatinde, onu düşündüğünüzde nazik sözlerinizle övün. Özel bir gün olmasına gerek kalmadan, en yakın arkadaşınızın hayatınızdaki değerini ona ve diğer herkese gösterin. Unutmayın hayat kısa, seviyor ve değer veriyorsanız her fırsatta paylaşın.

En güzel en iyi arkadaş sözleri En iyi arkadaşınızla aranızdaki bağları daha da güçlendirecektir. En yakın arkadaşınız, ona yapacağınız bu beklenmedik jestler sayesinde sizi daha değerli görecektir. Onu seven, ona değer veren ve bunu her fırsatta gösteren bir dosttan daha güzel ne olabilir ki..

En iyi en iyi arkadaş sözleri nelerdir?

En yakın arkadaşınıza sürekli güzel sözler söylemek ve ona ne kadar değer verdiğinizi göstermek istiyor ancak bunun için farklı ve güzel sözler bulmakta zorlanıyorsanız doğru yerdesiniz. şimdiye kadar söylendi en güzel en iyi arkadaş sözleri İşte örnekler; Herkese kardeşim denilemez, o zaman kardeşimin bir anlamı kalmaz. Dost, sofranızdaki ekmeği paylaşan değil, yüreğindeki derde çare bulandır. Deniz derindir, durdurulamaz, dostluk sonsuzdur, unutulmazdır. Kardeşlik, bitmeyen dostluklardan doğar. Ayağım bir kayaya takılıp düşse bile, yanımda düşmeme izin vermeyecek bir dostumun olacağını biliyorum. İnsan eğlenebildiğiyle arkadaş olur, konuşabildiğiyle arkadaş olur, birlikte ağlayabildiğiyle kanka olur. Sevdiğiniz kişinin önünden geçerken sizi iten aptala “kardeş” denir. Doğrusu veya yanlışı ne olursa olsun yanınızda olan kişiye kanka denir. Güzel ve mutlu bir hayata sahip olmak için her zaman yanınızda olan bir yakın arkadaşınızın olması gerekir. En iyilerin aynı olması gerekmez. Çok farklı zevklere sahip insanlar arkadaş olabilir. En iyi arkadaşlar, üzüldüklerinde bile her zaman birbirlerinin yanındadırlar. Kırgınlıklar gelir ve gider ama dostluk her zaman kalır. Kilometrelerce uzakta olsan bile varlığını her zaman yanımda hissediyorum. Çünkü sen benim en iyi arkadaşımsın.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın