Burçların Özellikleri – Obilsin

Burçların Özellikleri

Zodyak kuşağı olarak da bilinen zodyak, on iki burçtan oluşur. Burç dediğimiz şey aslında yıldız kümelerinin adıdır. Burçların özellikleri, Hangi burçsunuz? Sorusuna verdiğimiz cevap, doğduğumuzda güneşin üzerinde bulunan yıldız kümesinin adıdır. Buna güneş burdu da denir. Kısaca güneş burcumuz günlük hayatta “benim burcum budur” diyerek söylediğimiz burçtur ve her burcun kendine has özellikleri vardır.

Koç burcu

21 Mart ile 20 Nisan tarihleri ​​arasında doğanlar Koç burcudur. Bu kişilerin bazı ortak özellikleri bulunmaktadır. Bunlar: Aktif olmak, dinamik olmak, hareketli olmak, inisiyatif sahibi olmak, lider ve yönetici olmaktır. Erkekler ise sakin veya sabırlı bir partner ararlar ve çabuk sıkılırlar. Koç kadını aynı zamanda zorludur, güçlüdür, dayanıklıdır ve ne istediğini bilir.

Boğa burcu

21 Nisan ile 21 Mayıs arasında doğanlar da Boğa burcudur. Genel özellikleri güvenilir, sakin ve rahatına düşkün olmalarıdır ve erkekler genellikle süslü kadınlardan hoşlanırlar. Boğa burcu erkeği için güven çok önemlidir. Boğa kadınları giyinmeyi ve süslenmeyi seven, aynı zamanda oldukça alımlı ve çekici kadınlardır. Boğa – boğa ilişkisinin olumlu yönde ilerleme ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz.
İkizler burcu

22 Mayıs ile 21 Haziran tarihleri ​​arasında doğanlar İkizler burcudur. İkizler burcunun genel özellikleri: Her ortama uyum sağlayabilen, konuşkan, arkadaş edinmeyi seven insanlardır. İkizler kadınlarının değişime büyük bir ihtiyaçları vardır ve kararsızlıklarıyla ünlüdürler. Özgürlüklerine müdahaleden nefret ederler. İkizler erkeği aşktan çabuk sıkılsa da oldukça konuşkan ve arkadaş canlısıdır.
Kanser
Yengeç burcuna sahip insanlar 22 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri ​​arasında doğarlar. Genel olarak bu burcun erkekleri müzik konusunda yetenekli, duyarlı, duygusal ve aile üyelerine düşkündür. Ailelerine düşkündürler ve mutfaktan keyif alırlar, kadınlar ise iyi anne ve iyi eştirler. Ayrıca Yengeç kadını çok çekici ve güzeldir.
Aslan
23 Temmuz ile 23 Ağustos tarihleri ​​arasında doğduysanız Aslan burcusunuz. Aslan burçları genel olarak estetiğe yani sanata düşkün, gururlu ve kendine güvenen kişilerdir. Bazıları tarafından kibirli ve bencil olarak da algılanabilir. Aslan kadını giyinmeyi ve süslenmeyi sever. Aynı zamanda girdiği ortamda konuşulmasını ve tüm gözlerin üzerinde olmasını ister. Aslan erkeği ise iltifat edilmekten hoşlanır.
Başak
24 Ağustos – 22 Eylül arası Başak burcunun dönemidir. Başak kadınları bir şeyden hoşlanmakta zorlanırken Başak erkeği oldukça titiz ve dikkatlidir.
Terazi

Terazi burcu olabilmek için 23 Eylül – 23 Ekim tarihleri ​​arasında doğmuş olmanız gerekir. Bu burcun genel özellikleri zekasıyla öne çıkan, uyumlu ve sakin olmalarıdır.
Akrep
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri ​​arasında doğduysanız Akrep burcusunuz ve genel olarak özellikleriniz güçlü, yılmaz ve hırslı insanlar olarak tanımlanabilir.
yay Burcu
Aktif, özgürlüğüne düşkün ve bağımsız olan bu kişiler 23 Kasım – 21 Aralık tarihleri ​​arasında doğmuşlardır.
Oğlak
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri ​​arasında doğan bu kişiler oldukça mesafeli, ciddi ve soğukkanlı kişilerdir.
Kova
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri ​​arasında doğduysanız Kova burcusunuz ve genel özelliklerinizin arkadaş canlısı, sosyal, yeni fikirlere açık ve sıra dışı olduğunu tahmin ediyoruz.
balık Burcu

Gelelim son burcumuza: 19 Şubat – 20 Mart tarihleri ​​arasında doğanlar Balık burcudur. En belirgin özelliği duygusal olması olan balık burcunun aynı zamanda yardımsever ve duyarlı olma gibi özellikleri de vardır.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın