En İyi, Beğenilen Netflix Dizileri

Netflix TV Dizileri

Artık özellikle gençlerin tercihi olan Netflix, ücretli üyelik isteyen birçok kişi için televizyondan daha cazip gelen dizilerin yayınlandığı bir platformdur. Birçok farklı dizi seçeneği bulunan Netflix’in en popüler dizisi, Netflix dizileri Sizin için derledik. Siz de korona günlerinde bu dizi ve filmleri izleyerek güzel vakit geçirebilirsiniz. İyi okumalar ve izlemenin tadını çıkarın!
1 Breaking Bad (IMDb 9.5)

Breaking Bad, 5 sezon yayınlanmış, bölümleri yaklaşık 50 dakikalık olan bir dizidir. Bu dizinin konusu 50 yaşındaki kimya öğretmeninin ailesinin maddi ihtiyaçlarını karşılamak adına nasıl uyuşturucu baronuna dönüştüğüdür. Oldukça sürükleyici bir dizi olan The Breaking Bad dizisini henüz izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz.

2 Gezegenimiz (IMDb: 9.3)
Her biri yaklaşık 50 dakikalık sadece 8 bölümden oluşan bu dizi, insanın doğaya verdiği zararı anlatıyor. Ayrıca bu dizi sadece insanın doğaya verdiği zararı değil, doğadaki tüm doğal güzellikleri de gözler önüne seriyor. Belgesel izlemeyi sevmeseniz bile doğa, insan ve hayvan belgeseli tadında olan bu diziyi seveceğinizi tahmin ediyoruz.

3 Sherlock (IMDb: 9.1)
Londra’da geçen bu dizide suç, gerilim ve polisiye kurgular yer alıyor. Hem kitabı hem de serisi bulunan bu seri oldukça ilgi görmüş ve sevilmiştir. Her bölümü 1 saat olan bu dizinin 4 sezonu bulunmaktadır. Her sezon 13 bölüm bulunmaktadır. 5.Sezonun geliş tarihi bilinmiyor.
4 Siyah Ayna (IMDb: 8.8)

Drama, macera, eleştiri ve bilim kurgu tarzında üç bölümlük sezonlar halinde çekilmiş bir İngiliz televizyon dizisi olarak yayınlanan Black Mirror, dijital çağın yarattığı ilginç durumları konu alıyor. İzlerken her ne kadar bunalsak da ele aldığı konuların hem karanlık olması hem de gerçek hayatta karşılaşabileceğimiz olaylar olması nedeniyle insan izlemeden duramıyor.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın