En iyi dram filmleri – Bu filmleri izlerken göz yaşlarınıza sahip olamayacaksınız!

Normal hayatta yaşadığımız duygusal anlar bizi her zaman farklı yönlere sürükler. Kaybolduğumuz anlarda aşklarımız, mutluluklarımız, acılarımız kaybolmaz. Sinema alanında drama temalı filmler hayatımızdan ve mevcut deneyimlerimizden parçalar alır. Bizi derinden etkileyen bu filmleri sizler için sunuyoruz. en iyi drama filmleri Listeyi oluşturduk. İzlemenin tadını çıkarın!

Köleliğin Bedeli

Tehlikelerle dolu hapishane yaşamının anlatıldığı filmde Andy ve Red’in mücadelesi gerçekten dikkat çekici. Andy başarılı bir iş adamıdır ve karısını ve onun sevgilisini öldürmekle suçlandığı için hayatının geri kalanında hapis cezasını çekmek zorundadır. Cezaevlerinde yaşanan işkence, tecavüz, hırsızlık ve kavgalar insanları tiksindirecek düzeydedir. Andy her şeye rağmen hayata sımsıkı bağlıdır ve etrafındaki insanlar için bir umut ve kurtarıcı kaynağı olmuştur. Kendi çevresi içinde kurduğu bu özgür yaşam takdire şayandır. Öte yandan Red, Andy’ye elinden geldiğince yardım edecektir. Sahneleri ve mesajlarıyla sizi ağlatacak bir film. en iyi drama filmleri Arasındadır.

Forrest Gump

Forrest Gump genç bir adam. Zeka seviyesinin düşük olması onun toplumda yer edinemesine neden oldu. Bir gün Jenny adında bir kıza aşık olur ve olaylar tüm hızıyla gelişmeye başlar. Zeka seviyesiyle aşağılanan Forrest Gump’ın attığı başarı adımları insanları derinden şaşırtacak. Forrest’ın zeka seviyesi düşük olsa da yaptıklarıyla sürprizlerle dolu macerasında bizi de yanına alıyor. Kendisi bile haberi olmadan yaptığı eylemlerin sonuçlarının ne kadar büyük olacağını tahmin edemez. En iyi drama filmleri Forrest Gump ile güzel bir izleme keyfi sizi bekliyor.

Schindler’in Listesi

Dünya yaşayabileceği en büyük felaketlerden birini yaşıyor. II. İkinci Dünya Savaşı çıktı ve Nazi güçleri Yahudilere baskı yapıyor. Yahudilerin bu dönemde yaşadıkları olaylar, insanın ne kadar zalim olduğunu ortaya koymaktadır. Bu arada Polonya’da Oskar Schindler savaş sırasında bir fabrika kurdu. Fabrikasında çalışarak çalıştırdığı 1100 Yahudiyi kurtarmak için verdiği mücadeleye tanık olabilirsiniz. Dram unsurlarıyla en iyi drama filmleri arasında harika bir seçenek.

Yeşil Yol

Film, cezaevinde idam cezasına çarptırılan bir suçlu ile bir cezaevi görevlisinin hikâyesini anlatıyor. Paul adındaki gardiyanın görevi mahkumları bir yoldan idam yerine götürmektir. Kariyeri boyunca birçok insanı idam yerine götüren Paul, bu kez karşılaşacağı durumlar karşısında oldukça şaşıracaktır. Aynı zamanda John isimli mahkumun korkutucu bir vizyonu vardır. Daha sonra Paul, bu korkunç vizyonun arkasında iyi niyetli bir kişinin yattığını fark eder. John’un zamanla ortaya çıkan olağanüstü güçleri izleyiciyi şaşırtıyor. Vay be güzel dram filmleri Arada filmi izlemeniz faydalı olacaktır.

Sevginin Gücü

12 yaşındaki Mathilda isimli küçük kızın ailesi dağıldı. Tam bir aile kaosu içinde yaşayan kızın bu hayattaki en önemli değeri küçük kardeşidir. Babası bir polis memurudur. Bulaştığı uyuşturucu durumları nedeniyle mafya patronlarının hedefi haline gelir. Bir gün mafya patronları tüm aileyi öldürmek ister. Çarşıdan dönerken bu olaya tanık olan Mathilda, son anda bir apartman dairesinde saklanarak kaçtı. Evin sahibi soğukkanlı, fazla konuşmayan bir adam olan Leon’dur. Leon ise Mathilda’nın yaşadığı olayları görür ve onu korumaya başlar. İçimizde büyüyen sevgi, sevginin gücünü bize bir kez daha gösteriyor. En iyi drama filmleri İçerisindeki filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın