En yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun mesajlar

Yakın Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajları

Bir arkadaşla en iyi arkadaş arasında büyük bir fark vardır. En iyi arkadaş çoğu zaman bize kardeşimizden bile daha yakın olan kişidir. Her anımızı birlikte geçirdiğimiz, en özel sırlarımızı paylaştığımız, kan bağı olmasa bile can bağımızın olduğu en yakın arkadaşımızın doğum günü hayatımızın en özel ve önemli günlerinden biridir. . Elbette bu özel günde ona çok etkileyici ve farklı bir hediye almak da çok önemli. Ama çok daha önemli bir kısmı var ki o da en yakın arkadaşımıza tüm duygularımızı aktarabileceğimiz uzun ve çok anlamlı bir doğum günü mesajı olacak. Yakın arkadaşınıza uzun doğum günü mesajı yazma önerileri… En yakın arkadaşımıza doğum gününde sürpriz parti düzenlemek, ona çok özel bir hediye almak ve hakkımızda bir mesaj yayınlamak onu çok mutlu edecektir. Bunun için hemen harekete geçin. Ve sizin için seçtiğimiz en yakın arkadaşınız için en anlamlı ve etkileyici doğum günü mesajı içeriklerine bir göz atın. Bu güçlü dostluğu ve aralarındaki sevgi bağını anlatan çok güzel mesajların olduğunu göreceksiniz.

En yakın arkadaşa duygusal doğum günü mesajları

en yakın arkadaşıma uzun doğum günü mesajı
Tek sevgili dostum, seninle kaç yıl geçirdik? Bazen güldük, bazen seninle ağladık. Yaşlandıkça daha çok gülmenizi dilerim. Doğum günün kutlu olsun tek arkadaşım. Biz birbirimizi anlamak için konuşmaya gerek kalmadan, bakışlarımızla birbirimizin ne demek istediğini anlayan insanlarız. Bu özel günde sana yeterince anlatamam sevgili dostum. Hayalleriniz hep yanınızda olsun. Doğum günün kutlu olsun. Bu doğum gününde yanında olamasam da kalbim seninle sevgili dostum. Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir yıl geçirmeniz dileğiyle. Senin gibi bir arkadaşım olduğu için kendimi her zaman şanslı saymışımdır. Bu hayatta acısıyla tatlısıyla pek çok şeyi birlikte yaşadık. Daha da fazlasını deneyimleyeceğimizden hiç şüphem yok. Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum, sevgili dostum. Anlatılamayan duygular vardır, kalbe sığmayan aşklar vardır, hiç bozulmayan dostluklar vardır, hiç unutulmayan insanlar vardır, sen de onlardan birisin dostum. Doğum günün kutlu olsun.
en yakın arkadaşıma uzun doğum günü mesajı
Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsiniz ama her zaman yanınızda olduklarını ve sizi düşündüklerini bilirsiniz. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım… Senin gibi bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tüm kötülükler hayatınızdan uzak olsun. İyi ki arkadaşsın! Hepimizin doğum günü kutlu olsun… Doğum günün kutlu olsun dostum! Yeni yılınızda en güzel mutlulukları yaşamanızı, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanmanızı, her zaman gülümsemenizi ve neşenizi hiç kaybetmemenizi dilerim. Sevgi dolu kalmanız ve mutlu olmanız dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

En yakın arkadaşa etkileyici doğum günü mesajları

Anneanne olup bahçenizdeki sandalyenize oturup eski günlerinize daldığınızda, hatırlamak istediğiniz kadar güzel günler sizinle olsun dostum. Doğum günün kutlu olsun. Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakikalığına yaşama sevincini, sizi önemseyen birinin varlığını hissedin ve mutlu olun! Bu mutluluğu her zaman alırsın. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllar… Bir yıl daha geçti ama üzülmeyin çünkü zaman çabuk geçiyor. Herkesin aynı şeyleri yaşadığını unutmayın. Umarım bu yılın sonuna dönüp baktığınızda harika bir yıl olduğunu söylersiniz. Umarım tüm dileklerin gerçekleşir… Doğum günün kutlu olsun. Dostluk ağlamak, yüreğindeki acıyı paylaşmak, üzüldüğünde sıcacık bir kucaklaşmak, arkadaşın için kendini ateşe atmaksa sen benim dostumsun dünya durana kadar. Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum. Dostum, hayatın üstesinden gelebilecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini karşılayacak kadar umutlu, umudunu kaybetmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler dilerim. Doğum günün kutlu olsun. Sevgili dostum dersem dostluğumuzun boyutlarını anlatmaya yetersiz kalırım. Biz sizinle arkadaştan öteyiz, kardeşiz, ruhuz ve dostuz! Sevgili dostum, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da ve bundan sonraki her doğum gününde de aranızda olmayı diliyorum. Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım. İçinizde öyle bir umut taşıyın ki onu kimse sizden alamaz. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasın ama öyle bir yere sakla ki, onu gerçekten isteyenler bulsun. Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım.

Rüya; Uyurken kalbimizin dile getirdiği bir dilektir. Arkadaş; Uçmayı unuttuğumuz anlarda bizim için kanatlarını açan bir melektir o. Hayal gücü; Hayat bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgardır; İçinden ne çıkacağını bilmesek bile açmamız gereken bir zarf. Umarım açtığınız zarflardan her zaman güzel şeyler çıkar. Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım.

En yakın arkadaşa anlamlı doğum günü mesajları

Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde de, kötü günde de birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini eklemeyi umuyoruz. Doğum günün kutlu olsun. Bu hayata her yaş gelir geçer ama kalıcı olan samimi dostluklardır. Tanıdığım için minnettar olduğum arkadaşım olduğun için mutluyum. Doğum günün kutlu olsun. Sevgili dostum, iyi ki bu hayata rastladım ve senin gibi bir arkadaşım oldu. Doğum günün kutlu olsun. Hayatta her şey senin olsun. Bu hayat bana böyle bir dost kazandırdığı için çok mutluyum. Öyle ki sen sevgili dostum, en zor anlarımda da, en güzel anlarımda da yanımdasın; Nice güzel yıllarınız olsun. Hep birlikte kutlayacağımız yıllarımız olsun.

Betty dünyalar kadar farklı bir insan. Dostlukların, sevgilerin, aşkların yalan olması umurumda değil, dünya yansa da dostlarımızı, dost uzakta olsa da unutmayız. Doğum günün kutlu olsun. Her günümüzü birlikte geçirsek de bu özel günde, daha uzun yıllar birlikte olabileceğimizi en kalbi duygularımla söylüyorum. Mutlu Yıllar arkadaşım.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın