Engelleyen Erkek Sevmiyor Mudur ?

Kadın ve erkek arasındaki aşk ilişkilerinin ilk aşamalarında pek çok sorun yaşanır. Bir kadın tarafından reddedilen veya olumsuz bir sonuçla karşılaşan erkek, kadın partnerini sosyal medya üzerinden engelleyebilir. Siz de böyle bir durumla karşı karşıya kalıyorsanız ve sizi engelleyen erkekler sizi beğenmiyor mu sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı okumanız faydalı olacaktır.

Engelleyici Erkekleri Sevmiyor mu?

Kadın-erkek aşk ilişkilerinde erkek partnerler, kişisel özelliklerine bağlı olarak çoğu zaman gururlu davranabilirler. Hatta aşk ilişkisinin başında bir kadın tarafından reddedildiklerinde dünyaları yıkılır. Bu kadar ağır bir duygusal yükü kaldıramayan erkekler, kaybettiklerini belli etmemek için farklı yöntemlere başvuruyorlar. Özellikle çağımızda en yaygın yöntemlerden biri sosyal medyada kadınları reddetmeyi engellemektir.

Engelleyen adam bu süreçte yaşadığı duygusal yükü bir şekilde hafifletmeye çalışıyor. Sizi engelleyen kişinin sizi beğenip beğenmediğine gelince durum biraz karmaşık olabilir. Seni engelleyen adam gurur duyduğu için seni hâlâ sevmeye devam ediyor. Öte yandan kişinin davranışlarını analiz edip yorumlayacak olursak, bir erkeğin sizden vazgeçmesi zor gibi görünüyor. Öte yandan aşk yaşayacağınız erkek partneriniz de sizi beğenmiyor ve davranışlarınızdan rahatsız oluyorsa sizi sosyal medyadan da aynı şekilde engelleyecektir. Eğer erkek partneriniz sizden hoşlanmıyorsa ve ona flört davranışı gösteriyorsanız sizi engelleme ihtimali her zaman olacaktır.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın