Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları, Romantizm ve Aşk Dolu

Aşk ilişkilerinde altın kurallardan biri de partnerimizin kendisini düzenli aralıklarla iyi hissetmesini sağlamaktır. Sevgilimizin hoşuna gideceğini düşündüğümüz bazı şeyleri yaparak bunu kolaylıkla yapabiliriz. Öyle ki birçok partner birbirini mutlu etmek için birbirlerine güzel duyguları ifade eden mesajlar gönderiyor. Bu mesajlar arasında en çok merak edilen ve gönderilen mesajlar erkek sevgiliye gönderilen günaydın mesajlarıdır. Erkek arkadaşınıza günaydın mesajı göndermek istiyor ve içerik yazarken zorlanıyorsanız yazımızda birbirinden güzel mesajlar bulabilirsiniz. Sabah güneşi hayatımı aydınlatsa da senin gibi kalbimi aydınlatmıyor. Günaydın kalbimin güneşi. Sen benim güneşimsin, sabahımsın, aydınlığımsın, günaydın sevgilim. Gecemin sonusun, tüm karanlıklarıma veda ettiğim ışıksın, günaydın aşkım. Sabah güneşi, aklıma hasret, kalbimin ihtiyacı olan sensin, günaydın canım. Güneşin sabah düştüğü gibi, karanlığı sonsuza kadar aydınlatır ve yırtar. Gözlerin yüreğime dokundu, günaydın.

Seni okyanusların saf derinliklerinde, gökyüzünün özgür mavisinde, sabahların parlak güneşlerinde buluyorum sevgilim. Bugün bir resim çizdim, güneş, bahar ve bir sabah. Sen resmimin baharı, güneşi ve sabahısın, günaydın sevgilim. Her canlı, sabahın güneşini ve aydınlığını heyecanla bekler. Çünkü ışık onlar için bir uyanıştır. Sen benim her sabah beklediğim sabah güneşim ve parlaklığımsın. Sen aynı zamanda benim sonsuz uyanışımsın. Günaydın aydınlığım.

Erkek Aşıklara En Romantik Günaydın Mesajları

Rüyalarımda, rüyalarımda sadece sen varsın ve sabahları hala kalbimdesin. Günaydın aşkım. Bu sabah hava karanlık ve sisli ama kalbim sonsuza dek aydınlık ve sahibi belli, sayende günaydın sevgilim. Ağaçlar, hayvanlar, insanlar sabahları ve aydınlığı seviyor, ben de seni o kadar seviyorum ki gecenin karanlığı umurumda değil. Günaydın aşkım.

Günaydın sabah güneşim, mavi denizim, rengarenk gökkuşağım, ışıklarda açan çiçeğim. Eskiden uykumdan uyanmak istemezdim, yapacak hiçbir şeyim, tutunacak hiçbir şeyim yoktu, şimdi sen varsın, hasretinden sabahlarım olmuyor, güneş genç doğuyor kıskançlık, günaydın, parlaklığın, günaydın. Yanında olup seni saçlarından bir öpücükle uyandırmak isterdim, her yerine sarılmak isterdin, senin ışığın olmaya çalışırdım, seni severdim, günaydın sevgilim. Uyandım, yüzüme vuran güneşin parlaklığı, aklıma gelen tek şey sendin, günaydın aşkım.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın