Gururlu Erkek Geri Döner mi, Gruru Kırılan Erkek Geri Döner mi ?

Aşk ilişkilerinde partnerler arasında pek çok sorun yaşanır. Aşk ilişkisinde yaşanan tartışmaların büyüyüp ayrılıklara yol açabileceği de aşikar. Ayrıca erkek partnerin gurur duyması ve sizi rahatsız etmek istememesi nedeniyle bu gibi durumlarda ayrılığın ne kadar süreceği de bir sırdır. Gururlu bir adam geri döner mi yoksa hayal kırıklığına uğramış bir adam geri gelir mi sorunu yaşıyorsanız yazımızı okumalısınız.

Gururlu Bir Adam Geri Dönecek mi, Yoksa Hoşnutsuz Bir Adam Geri Dönecek mi?

Bu soruyu cevaplamak için partnerinizi oldukça iyi tanımanız gerekiyor. Partneriniz çok gururluysa muhtemelen size geri dönmeyecektir. Muhtemelen ayrılık süreciniz sırasında sizinle konuşması bile beklenemez. Öte yandan ayrılık sorunu sizden kaynaklanıyorsa belki sizi affedip ayrılığa son verebilir. Eğer hata kendisine aitse maalesef kendini asla affetmeyecek ve size asla geri dönmeyecektir.

Hoşnutsuz bir adamın geri dönüp dönmeyeceğine gelince, hatanın muhtemelen sizde olduğu aşikar. Eğer gururlu erkek partnerinizin gururunu incitmişseniz, sizi çok sevmiyorsa ayrılığınız devam edebilir. Farklı bir açıdan bakıldığında partneriniz size sırılsıklam aşıksa bir süreliğine yaşadığı ayrılık dünyanın sonu gibi gelecektir. Yakın zamanda sizinle aşk ilişkisine geri döneceğini söylersek yanılmış olmayız. Her iki durumda da aşk ilişkilerinde sabırlı olmak ve partnerleri bir süre birbirlerinden uzak tutmak olumlu sonuçlar doğurabilir. Hayal kırıklığına uğramış bir adam geri döner mi? Gururlu bir adam geri gelir mi?

Sizde Hangi Duyguları Uyandırdı?

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın