Kahkül Yakışmadı Ne Yapmalıyım? – Obilsin

Saçlarımız biz kadınların en önemli aksesuarlarından biridir. Giyim tarzınız ne kadar başarılı olursa olsun, makyaj beceriniz ne kadar yüksek olursa olsun, saçınız size yakışmıyorsa her zaman bir adım geride kalırsınız. Farklı saç modellerini seven kadınların en güzel modellerinden biri kahküldür. Her zaman modern ve göz alıcı bir görünüme sahip olan kaküller her yüz tipine aynı oranda yakışmıyor. Bir arkadaşınızın üzerinde gördüğünüz kahkülleri kestiyseniz ve size yakışmadığını fark ettiyseniz bir an önce çözüm aramaya başlayabilirsiniz. Ve Kahkül bana yakışmıyor, ne yapmalıyım? sorusunun cevabını arayabilirsiniz. Bu durumda karşımıza çıkan ilk basit çözüm, kaküllerinizi ortadan kaldırmak için bir toka yardımıyla arkaya doğru toplamaktır. Uzun lafın kısası, kuaförden çıktıktan sonra kakül stilinin size yakışmadığını düşünüyorsanız saçlarınızı ortadan ayırıp yanlara atabilir veya saçlarınızı tokayla toplayabilirsiniz.

Patlama yapıldıktan sonra düzeltilebilir mi?

Kakül birçok kadın için oldukça riskli bir modeldir. Çünkü kaküller kesildikten sonra uzun süre kaküllerden kurtulmak mümkün olmayacaktır. Kâküller bir kez kesildiğinde onları geri almak imkansızdır. Kâküllerden tamamen kurtulmak için saçlarınızın uzamasını beklemeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Ancak birkaç yöntemle tamamen olmasa da ufak tefek düzeltmeler yapabilirsiniz. Bunları doğru bir şekilde uygulamaya karar verirseniz ve kendinize biraz zaman ayırırsanız kakül görünümünün kaybolmasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınızı eski haline döndürmeniz mümkün olmasa da toplama, yana atma ve ayırma taktikleri ile eski görünümünüze kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Bu yöntemleri her gün kullanarak kaküllerinizin uzadığını ve kısa sürede eski haline döndüğünü gözlemleyebilirsiniz.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın