Kanka mı sevgili mi önemli, hangisini seçersin

Hayatınızdaki en önemli iki insan hakkında konuşalım. Biri yanında her zaman çok rahat hissettiğiniz, tüm dertlerinizi rahatlıkla paylaşabileceğiniz en yakın arkadaşınız, diğeri ise kalbinizin atmasını sağlayan sevgiliniz. Eğer bir seçim yapmak zorunda kalsaydınız hangisi sizin için önemliydi? En iyi arkadaşın mı yoksa sevgilin mi??
En iyi arkadaşın mı yoksa sevgilin mi? sorusuna maruz kalabilmeniz için öncelikle sevgilinize gerçekten layık bir yakın arkadaşınızın olması gerekir. Çünkü birçok insan için sevgilileri önceliklidir. Sevgiliniz ile en yakın arkadaşınız arasında ikilemde kalıyorsanız, çok değer verdiğiniz bir arkadaşınız var demektir.

En iyi arkadaşın mı yoksa sevgilin mi? Elbette sorunun ödülü herkese göre farklı olabilir. Ayrıca bu farklılık bazen cinsiyete de bağlı olabiliyor. Genel olarak bakıldığında erkeklerin çoğu bu soruyu en iyi arkadaş olarak yanıtlarken, kadınlar çoğunlukla sevgili olarak yanıtlıyor. Bu durum kadınların daha duygusal ve aşk odaklı olmalarına bağlanıyor.

En iyi arkadaş mı yoksa sevgili mi olduğun sorulduğunda ne yapmalısın?

En iyi arkadaşın mı yoksa sevgilin mi? Şu soruyla karşı karşıya kalabileceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz: Bir akşam için program yapmak istediğinizde, bu akşamı en yakın arkadaşınızla mı yoksa sevgilinizle mi geçirmek istediğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ya da hem en yakın arkadaşınız hem de sevgiliniz sizinle aynı gün ve saatte vakit geçirmek istediğinde hangisini seçeceğiniz konusunda tereddüt yaşayabilirsiniz. Bu çok zor bir durum olacaktır. İşte böyle durumlarda orta yolu bulmak ve yönetici olmak her zaman size fayda sağlayacaktır.

En iyi arkadaşın mı yoksa sevgilin mi? Bu durumla karşı karşıya kaldığınızda size verilecek en akılcı çözüm, en yakın arkadaşınızı ve kız arkadaşınızı arkadaşınız yapmaktır. Yani sevgiliniz ve en yakın arkadaşınız çok iyi anlaşırsa bu tür sorunlar yaşama olasılığınız yarı yarıya azalacaktır. Geri kalan kısım için durumu halletmeniz daha kolay olacaktır. Eğer en yakın arkadaşınız ve sevgiliniz birbirinden hoşlanmayan iki kişi ise o zaman durumunuz çok zor olacaktır. Hele ki içlerinden birinin kıskançlık ve tökezleme duyguları yüksekse, vay halinize. Yaptığınız her seçimde mutlaka birilerini kıracak veya gücendireceksiniz.

En iyi arkadaşın mı yoksa sevgilin mi? Eğer öyleyse, bu seçimi kalbinize bırakın. O ne derse o gün seçiminizi yapın.

Check Also

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler: Hayatın derinliklerine inen, düşünmeye sevk eden anlamlı sözler burada! Her konuya dair özlü mesajlar için hemen ziyaret edin.

Bir yanıt yazın