Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır Bilimsel

Sürekli Karşılıklı Birini Düşünmek mi? Bilimsel araştırma

İnsan düşünmeden yapamaz. Bu yönde pek çok bilimsel deney ve açıklama ortaya çıkıyor. İnsan hiçbir şeyi 10 saniye bile düşünmeden kalamaz. İnsan beyni boş kalamaz. Sürekli çalışır ve insanı düşündürür. Elbette düşünmek güzel bir şeydir. “Düşünüyorum öyleyse varım” gibi önemli sözler bunu desteklemektedir. Fakat düşünmenin ötesinde insanların daha çok merak ettiği bir konudur. Oda Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır?? Peki birini düşündüğünüzde o da sizi aynı anda mı düşünüyor? Gerçekten böyle bir etki veya çekim var mı? Bilim bu konuda pek çok önemli araştırma yürütmektedir. Ve aslında inanılması zor olan bazı sorunlar ortaya çıkıyor.
Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır? Sorulduğunda bilim Kuantum Düşünce ile cevap veriyor. Evet, sürekli birisini düşünmek aslında karşılıklıdır. Çünkü ne zaman düşünmeye başlasak evren o düşünceyi bizim için gerçekleştirmeye çalışır. Biz farkında olmadan sürekli aklımızda olan şeyler, evren tarafından bize hediye edilmeye hazırlanıyor. Kuantum düşüncesinin temelinde yer çekimi kanunu yatmaktadır. Bu yasaya göre iyi düşünürsen iyiyi çekersin, kötü düşünürsen kötüyü çekersin. Aslında tüm zihinler bir enerji alışverişi içerisindedir. Ve birisine odaklanıp onu düşündüğünüzde, o kişinin bilinçaltına yayın yapıyorsunuz demektir. Bunu bilerek düşüncelerini yönlendirmeyi başaran kişiler, düşüncelerine yanıt alabilirler. Bunun gibi Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır? Sorunun bilimsel cevabı evet.

Sürekli birini düşünmek hastalık mıdır?

Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır? Sorunun bilimsel cevabı pek çok kişiyi tatmin etmiyor. Kuantum düşüncesi hakkında fazla bilgisi olmayan kişiler bu etkileşimi anlamakta zorluk çekerler. Hatta sürekli birisini düşünmenin o kişinin sizi düşünmesine neden olacağını anlamayan kişiler sizin hasta olduğunuzu düşünebilir. Peki bu konuya nasıl bakıyorsunuz? Sürekli birisini düşünmenin hastalık olduğunu mu düşünüyorsunuz? Eğer düşüncelerinizi yönetebiliyorsanız bu kesinlikle bir hastalık değildir. Eğer düşüncelerinizi yönetebilme gücüne sahip olduğunuzun farkında değilseniz ve bu gücü gereksiz yere kullanıyorsanız bu durum sizin için bir hastalık haline gelebilir. Bilinçli düşünmek ve yönetmek size her zaman olumlu ve olumlu bir etki sağlayacaktır.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın