Trendyol Adres Başlığı Nedir? Ne Yazılır

Online alışveriş hayatımıza girdiğinden beri pek çok farklı site farklı alışveriş alternatifleri sunuyor. Online alışverişin ilk sitelerinden biri olan Trendyol, günümüzde oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. İnsanlar binlerce farklı ürün ve fiyat alternatifi ile en güvenilir alışveriş için Trendyol uygulamasını kullanıyor. Uygulamaya giriş yapıp sipariş oluştururken istenen bilgiler arasında: Trendyol adres başlığı Çoğu zaman ne olduğu belli olmuyor. Trendyol uygulamasından alışveriş yaptığınızda ürünlerin teslimatına ilişkin adres bilgileri istenir. Hesap Bilgilerim bölümündeki Adres Bilgilerim kısmından tüm adreslerinizi yönetebilirsiniz. Buradaki Adres Ekle butonu ile yeni adres ekleyebilirsiniz. Adres Ekle kısmına giriş yaptığınızda adınız, soyadınız ve cep telefonu numaranızdan sonra gerekli adres bilgileriniz alınmaktadır. Son bölümde Trendyol Adres Başlığı yer almaktadır. Adres bilgilerinin tamamını giren üyeler bu bölümde ilk başta ne söylemek istediğini anlayamayabilir.

Trendyol Adres Başlığı bölümü mevcut adresinize vermiş olduğunuz kısa addır. Birkaç farklı adres giren kullanıcılar, bu adreslerin birbirine karışmasını önlemek için İş, Ev, Oifs vb. adreslerini girebilirler. Adres başlıklarını yazarak daha hızlı işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Adres Başlığını Değiştirmek veya Silmek

Trendyol gibi birçok online alışveriş sitesinin adres kayıtları bölümünde farklı adreslerle işlem yapılabilmektedir. Sipariş ettiğiniz tüm ürünler için farklı adreslere teslimat talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için uygulamalarda kayıtlı olan tüm adreslerinize farklı başlıklar verebilirsiniz. Uygulamalara eklendi adres başlığıI bölümünü istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Veya artık o adrese teslimat talebinde bulunmak istemiyorsanız, adres başlığı altındaki adresin tamamını silebilirsiniz. Bunun için ilgili adres kaydına giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptığınızda karşınıza Adres Güncelle veya Adresi Sil olmak üzere iki farklı alternatif sunulacaktır. Değiştirmek istediğiniz bilgileri değiştirdikten sonra Güncelle seçeneği ile yeni adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz. Veya Adres Sil butonu ile mevcut adres bilgilerini tamamen silebilirsiniz.

Check Also

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler: Hayatın derinliklerine inen, düşünmeye sevk eden anlamlı sözler burada! Her konuya dair özlü mesajlar için hemen ziyaret edin.

Bir yanıt yazın