Zayıfım ama gıdım var – Obilsin

Gıdı kişilerin estetik görünümü açısından oldukça önemlidir. Zaten kilolu kişilerde görülen gıdı çoğu zayıf insan için de önemli bir sorundur. Zayıfım ama gıdım var Birçok kişi bu estetik problemle nasıl başa çıkılacağını araştırıyor. Güzelliğinize gölge düşüren gıdı sorununuzu birkaç basit yöntemle çözebilirsiniz. Bunun için size anlatılan egzersizleri her gün düzenli olarak yaparak, yaklaşık 8 hafta içerisinde gıdınızın iyileşerek kaybolmasını sağlayabilirsiniz. Ya da giyim, makyaj ve saçla ilgili bazı püf noktalarına başvurarak çene probleminizi tolere edebilirsiniz.

Masaj

Yüz masajı düzenli olarak yapıldığı takdirde yaklaşık iki ay içerisinde istediğiniz görünüme kavuşacaktır. Bu masaj sayesinde her gün düzenli olarak çalıştırdığınız yüz kaslarınız sarkmayı önleyecek, daha düzenli ve ince bir yüze sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle gıdı bölgesindeki sarkma ve hoş olmayan görünüm, bu bölgeye uygulanan masajlar sayesinde kısa sürede düzelecektir.

Makyaj Püf Noktaları

Son zamanlarda makyajla çok güzel görünümler elde edilebiliyor. Bazı makyaj hileleri sayesinde yüzünüzdeki kusurlu bölgeleri kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Zayıf ama gıdısı olan kadınlar için bazı makyaj püf noktaları sayesinde güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Saç modeli

Sahip olduğunuz dik açılı model yüzünüzdeki kusurları kapatma konusunda da size avantajlar sunabilir. Eğer gıdınız varsa ve bundan rahatsızsanız boyun ve dekolte bölgenizi daha uzun gösterebilecek katlı saç seçimleri sizin için ideal olacaktır. Boynunuzu ve çenenizi açıkta bırakan kısa ve bob saç kesimleri çenenizin daha fazla öne çıkmasını sağlayacaktır. Çenenizi gizlemek istiyorsanız onu gizleyecek saç modellerini tercih etmelisiniz.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın