Ağrılara Göre Cinsiyet Tahmini – Obilsin

AĞRINA GÖRE CİNSİYET TAHMİNİ

Yeni evli çiftlerin bir kısmı hemen bebek sahibi olmak isterken, bir kısmı da bir süre sonra bebek sahibi olmak ister. Bebek sahibi olmadan önce gerekli kontroller yapılmalıdır. Bu kontrol sırasında anne adayının doktor tavsiyesi ile ek gıda ve vitamin desteği sağlaması gerekmektedir. Çiftlerin anne ve baba olmaya kendilerini hazırladıktan sonra bebek sahibi olmaları faydalıdır. Özellikle anne adayının hem fizyolojik hem de psikolojik olarak anneliğe hazır olması gerekmektedir. Anne adayları hamile kaldıktan sonra birçok kişi Ağrılara Göre Cinsiyet Tahmini yapmak.

Bebek Cinsiyeti Tahmini

Bebek sahibi olacak herkes elbette ilk önce bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almak ister. Ancak bunun yanı sıra heyecanla cinsiyetini de merak ediyor. Hamileliğin ilk gününden itibaren ebeveynler kız mı yoksa erkek çocuk mu sahibi olacaklarının heyecanını yaşarlar. Net bir açıklama olmasa da bebeğin cinsiyeti ile ilgili toplumda yorum yapılan bazı konular var. Örneğin Ağrılara Göre Cinsiyet Tahmini Oldukça fazla karşımıza çıkıyor.

Bebeğim Kız mı Erkek mi Olacak?

Ağrılara Göre Cinsiyet Tahmini Bu konuda bilgisi olduğunu iddia edenler, eğer sırt ağrısı varsa erkek çocuk, kasık ağrısı varsa kız çocuğu sahibi olacağınızı söylüyor. Her ne kadar pek çok kişi bu tahminlere batıl inanç zannederek inanmasa da bu tahminlere inananların sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Bunun gibi daha birçok tahmin teorisi var. Örneğin hamileliğinizin başlangıcında mide bulantınız varsa kız, mide bulantınız yoksa erkek çocuk sahibi olacağınız söylenir.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın