Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılabilir

Yakınınızdaki birinin ne hakkında konuştuğunu merak mı ediyorsunuz? Başka birinin WhatsApp mesajlarını okumanın mümkün olup olmadığını merak mı ediyorsunuz? Öncelikle şunu söyleyeyim, başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için birçok program bulabilirsiniz ancak bu programların çoğu bilgilerinizi ve kişilerinizi çalmak için tasarlanmıştır.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Kodsuz, Uygulamasız Okumak

Birinin mesajlarını okumak istiyorsanız bunu her zaman yapmak zorunda değilsiniz. Mesajları birkaç gün okuduktan sonra merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun yapılabilmesi için iki yöntem önereceğiz.

Başkasının Whastapp Mesajlarını Okumanın 1. Yöntemi: QR kodunu tarayın

Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine gidin. Mesajlarını okumak istediğiniz telefonda WhatsApp uygulamasını açın. Sağ üstteki seçenekten WhatsApp Web sekmesine tıklayın. Telefonunuzdan WhatsApp Web uygulamasındaki QR kodunu tarayın. Artık başkalarının WhatsApp mesajlarını QR koduyla okuyabilirsiniz.

Başkasının Whastapp Mesajlarını Okumanın 2. Yöntemi Google Drive Yedekleme

Hedef telefondaki WhatsApp uygulamasında Ayarlar’a gidin. Daha sonra Sohbet > Sohbet yedekleme bölümüne gidin. Açılan ekranda Google Drive’a Yedekle bölümünü göreceksiniz. Yedekleme sıklığını seçin ve Google hesabını seçerek yedeklemeyi başlatın. Daha sonra ilgili Google hesabından Drive.google.com adresini ziyaret edin. Artık Google Drive yedeklemesi ile başka birinin WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz. Mesajları nasıl okuyabileceğiniz konusunda yöntemleri adım adım anlattık. Ancak başkasının yazışmalarını izinsiz okumak doğru değildir. Başkasının kusurunu araştırmak doğru değildir. Şüphelendiğiniz özel durumlar varsa o kişi ya da eşiniz de olaya dahil olabilir. Bunun dışında arkadaşınızın, kardeşinizin vb. yazılarını veya özel mesajlarını okumanızı önermiyoruz.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın