Bir erkeğin vazgeçtiği nasıl anlaşılır

Kadınlar duygularını ifade etme konusunda her zaman erkeklerden bir adım önde olmuştur. Pes eden ya da soğuyan bir kadını anlamak çok daha kolay olsa da ilk etapta pes eden bir erkeği anlamak biraz zor olacaktır. Bir erkeğin vazgeçtiğini nasıl anlayacağını merak eden kadınlar için bu aşamada erkeği ele veren bazı davranışlar olacaktır. İyi bir gözlemle hayatındaki erkeğin ondan vazgeçip vazgeçmediğini anlamak mümkün olacaktır. Bunun için bazı ipuçlarını bilmeli ve erkeği bu ipuçlarına göre değerlendirmelisiniz. Pes eden bir erkeğin yaptığı eylemlerin çoğu karşınızdaki adamda zaten mevcutsa, o sizden ayrılmadan önce ilk adımı atabilirsiniz. Çünkü yolundan vazgeçen bir insanı hiçbir güç geri çeviremez. Bunu bir an önce kabul etmeniz ve kendi hayatınıza güzel bir yön vermeniz sizin yararınıza olacaktır. Peki erkeğin vazgeçtiği nasıl anlaşılır? İşte pes eden erkeklerin yapmaktan vazgeçemediği 3 önemli ipucu;

Sana karşı ses tonu kötüleşiyor

Partnerinizin size karşı daha önce hiç görmediğiniz kadar kaba ve saygısız davrandığını görmeye başlarsanız oturup düşünmelisiniz. Çünkü bu tür davranışlar, pes eden erkeklerin ilk adımlarından biri olacaktır. Eğer size karşı havai ve alaycı bir tavır takınıyorsa, beklenmedik zamanlarda kırıcı sözler kullanıyorsa bilin ki o adam sizden vazgeçmeye başlamıştır. Normalde size “bebeğim” veya “sevgilim” diyen adam artık bu adresleri kullanmıyor ve sizi sürekli sadece adınızla çağırıyorsa bu kırmızı alarm anlamına gelir.

Toplantılar azaldı

Bir erkeğin vazgeçtiğini nasıl anlarsınız diye soruyorsanız bunun en önemli ipuçlarından biri artık sizinle vakit geçirmek istememesidir. Vazgeçen erkekler, karşılarındaki kadınla geçirdikleri zamanı büyük ölçüde azaltır. Bu, artık onunla ilgilenmediğiniz ve onun başka öncelikleri olduğu anlamına gelir. Arkadaşları, işi, seyahatleri ve ne yazık ki son aşamada artık tüm zamanını başka bir kadın alacaktır. Bu ipuçlarını yakaladığınızda hemen önlem almanız faydalı olacaktır.

haber vermeden hareket etmek

Daha önce ilişki boyunca yaptığı her şeyi size bildiren, nereye gittiğini, kiminle neler paylaştığını, kimlerle paylaştığını size söyleyen erkek arkadaşınız veya partneriniz, artık size hiçbir konuda bilgi vermiyorsa bu, sizi gösteren önemli bir detaydır. senden vazgeçtiğini. Ani planlar ve eylemler onun varlığınızı hiçe saydığını ve sizden vazgeçtiğini gösterecektir.

Check Also

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler: Hayatın derinliklerine inen, düşünmeye sevk eden anlamlı sözler burada! Her konuya dair özlü mesajlar için hemen ziyaret edin.

Bir yanıt yazın