Diod lazer yaptıranların yorumları – Diod lazer can yakar mı?

Diode lazer kıllardan ve tüylerden kurtulmak için son zamanlarda en çok tercih edilen yöntemdir. İstenmeyen tüylerin ve tüylerin yok edilmesinde oldukça başarılı sonuçlar veren bu lazer türü, sonuçlarıyla da kullanıcıları memnun ediyor. Kullanıcıların yorumlarını merak ediyorsanız, Diode lazer yaptıranların yorumları Diode Lazer Uygulaması Yapanların Yorumları başlıklı yazımıza göz atmanızda fayda var.Doğa B******m, 32 Yaşında, BalıkesirMelahat A********n, 27 Yaşında, MersinAslıhan Z*****y, 23 Yaşında, KayseriCeren S*****u, 35 Yaşında, İstanbulNesrin P******v, 44 Yaşında, BursaZerrin N***** t, 29 Yaşında, AnkaraSibel Y*********ç , 41 Yaşında, İzmir

Diode Lazer Yaptıranların Yorumları

Doğa B*********m, 32 Yaşında, Balıkesir

Diode lazer yaptırmadan önce oldukça endişeliydim. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine deneme fırsatı bulduğum diyot lazerden memnun kaldım. Diğer lazer işlemlerimde vücudumda bazı lekeler ve yanıklar kaldı. Diode lazer yaptırdığımda bunlarla hiç karşılaşmadım. Ağrı konusuna gelecek olursak normal lazerlere göre herhangi bir ağrı hissetmezsiniz, burada önemli olan vücudunuzun ne kadar hassas olduğudur.

Melahat A********n, 27 Yaşında, Mersin

Vücuduma 5 seans diyot lazer uygulandı. Seanslar sonucunda vücudumun birçok yerinde saç dökülmesini, bazı yerlerinde ise sadece seyrelme oluştuğunu gördüm. Bacaklarım, kollarım ve genital bölgemdeki tüyler kolaylıkla azalırken koltuk altı kıllarım için aynı şeyi söyleyemem. bunlar benim görüşlerim Diode lazer yaptıranların yorumları Aşağıda paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Aslıhan Z*****y, 23 Yaşında, Kayseri

Kalın saçlı bir insandım ki bunu söylemek utanç verici. Bir internet sitesinde diyot lazeri gördüm. İlk başta bedenime zarar verir mi diye çok endişelendim. Şimdi bir karar vermem gerekiyor. Diode lazer uygulama seanslarında çok fazla ağrı hissetmediğim için iyi ki diyot lazeri tercih ettim. Bazı anlarda hafif ağrılar hissedebileceğinizi söylemekte fayda var.

Ceren Ş*****u, 35 Yaşında, İstanbul

Didim’e tatile gitmeden önce her yıl olduğu gibi bu yıl da lazer ameliyatı olmaya karar verdim. Her yıl Alexandrite adı verilen bir lazer türüyle tedavi ediliyordum. Bu lazer türünden hiç memnun değildim. Yeni bir şey denemenin zamanının geldiğini düşünerek diyot lazeri seçmeye karar verdim. Diode lazerin çok iyi olduğunu söyleyemesem de vücudumdaki birçok kılı azalttı. Oldukça büyük bir deneyimdi. Bu benim deneyimim Diode lazer yaptıranların yorumları Aşağıda sizlerle paylaşıp bilgi almanız beni mutlu ediyor.

Nesrin P******v, 44 Yaşında, Bursa

Diode lazer seansları sonucunda vücudumda şişlik ve kızarıklık oluştu. Bazı kişilerin vücutları lazerlere reaksiyon gösterebildiği için bunu diyot lazer yaptıranların yorumları başlığı altında paylaşıyorum. Diode lazere geçmeden önce oradaki uzmanlarla görüşmek faydalı olacaktır. Bahsettiğim diyot lazer uygulaması sonucunda vücudumda kızarıklık ve şişliklerle karşılaştım, çok şükür 1 hafta içerisinde hepsi yok oldu.

Zerrin N*****t, 29 Yaşında, Ankara

Diod lazerde lazer uzmanlarınızı dikkatli seçin. Ailemle birlikte İstanbul’daki aile dostlarımızın yanına geziye gittik. Orada karar vermek için diyot lazer ameliyatı oldum. Lazer uzmanı hiçbir şey bilmeden işini yapıyormuş gibi görünüyordu. Bu sonuç doğruydu çünkü seanstan sonra çok az miktarda saç dökülmüştü. Kendi şehrimde diyot lazer seansına gittiğimde sonuçlar tatmin ediciydi. Birçok yerimde tüyler azaldı, hatta yok oldu.

Sibel Y********ç, 41 Yaşında, İzmir

Diode lazer yaptırmadan önce çok endişeliydim. Ben de sizin gibi internette araştırmaya başladım ama hiçbir bilgi yoktu ve mevcut olan da güvensizdi. işte senin için Diode lazer yaptıranların yorumları Sizlerin de endişelenmesini istemediğim için yazı altında kendi deneyimlerimi paylaşıyorum. Diod lazer seanslarına girmeden önce internette şiddetli ağrı yaşayan kişilerin yorumlarına rastladım. Başvuru esnasında oldukça stresli ve kaygılıydım. Operasyon sırasında korkulacak bir şey olmadığını anladım ve sonuçtan da oldukça memnunum.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın