En keyifli ve çarpıcı instagram yorumları

Instagram uygulamasının kullanım oranları her geçen gün artıyor. Bu artış beraberinde pek çok keyifli paylaşımı ve bu paylaşımlara yapılan hoş ve çarpıcı yorumları da getiriyor. Birçok kişi genellikle Instagram hesaplarındaki paylaşımlara yapılan yorumları okumak için uzun zaman harcıyor. Bazen o kadar çarpıcı yorumlar oluyor ki, odaklanmadan edemiyoruz. Çarpıcı Instagram yorumları takipçilerden büyük beğeni alıyor. Paylaşımlara çok keyifli ve çarpıcı yorumlar yapmak istiyorsanız daha önce yapılan bazı yorumlardan yola çıkarak çok farklı ve keyifli yorumlar yapabilirsiniz. Ünlülerin ve en yakın dostlarımızın, tanıdıklarımızın Instagram hesaplarını yakından takip ediyoruz. Gönderilerinin altına en dikkat çekici Instagram yorumlarını istiyoruz. Daha önce yapılmış ve çok ilgi görmüş en çarpıcı yorumlardan bazı örnekleri sunalım.

En çarpıcı iltifat yorumları

Bir arkadaşınız, partneriniz ya da hayran olduğunuz bir ünlü bir gönderi paylaştığında nasıl yorum yapacağınızı bilmiyorsanız işte bazı örnekler: Sonra dönüp “Çok güzelsin” dedim. Geceleri hiç sevmiyorum çünkü senin güzel yüzünü göremiyorum. Çok güzelsin, manzaralar seni izlesin. Pek zararı olmayan iki şey; Biri sensin, biri kokun. Acelem için bağışlayın. Sen ıslandığım ilk yağmursun. Yazma bana, yazdıkça seni daha çok özlüyorum. Seni en çok bu saatlerde özlüyorum. Bunu ne zaman okursan oku, sana vurmaya devam eden sakar bir kalbim var. Gülümsediğinde sanki yağmur yağarken güneş parlıyormuş gibi olur. Nasıl göründüğünü sorma, benimle en güzel görünen sensin. Öğreten, yol gösteren, bitmeyen sensin dostum. Dokunmadan sevmenin mümkün olduğunu senden öğrendim.

En keyifli ve çarpıcı Instagram yorumları

Fotoğrafa hazırlıksız yakalandım. Beni derinden sarstı. Siz milletvekili değilsiniz ama bakanınız çok. Böyle poz verseydim aptal gibi görünürdüm. Ooo, yola çıktın, nereye seyahat ediyorsun? Sigaramı ekrana yaklaştırdım ve kendi kendine yandı. Ateş gibisin. Gitmesine üzüldüğüm tek şey telefonumun interneti. Görünüşe göre doğal görüneceğini düşünerek kaş ekimi yaptırmışsınız. Acilen makyaj yapmalısınız. Paylaşımınız çok güzel. Umarım daha iyileri olur. Hırsızlığın kabul gören bir meslek haline geldiğinin farkında değiliz. Dünyanın en yüksek iki dağıyla karşı karşıyayız. Bu duruma ulaşmak için hangi zayıflatma etkisini kullandığınızı bilmemiz mümkün mü? Güneşin olduğu yerlerde yürüyerek üşümeyelim diye sağa sola zıplayarak helak olduk.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın