Erkek arkadaşa sorulacak sorular nelerdir

Yeni bir ilişkiye başladınız ve erkek arkadaşınızı çok kısa sürede tanımak istiyorsunuz. Elbette erkek arkadaşınızı tanımanın en iyi yolu onunla bir şeyler paylaşmaktır. Paylaştıkça olay ve konulara nasıl tepki verdiğini, ne tür yaklaşımlar sergilediğini ölçebilirsiniz. Ve onu bu şekilde tanıyabilirsiniz. Ancak bu oldukça uzun bir zaman alacaktır. Erkek arkadaşınızla bol bol sohbet ederek onu en kısa yoldan tanımaya başlayabilirsiniz. Ve ona birçok farklı soru sorarak cevaplarından onu tanıyabilirsiniz. Peki, Erkek arkadaşınıza soracağınız sorular Bunların ne olduğunu merak ediyor musun? İşte erkek arkadaşınızı tanımak için sorabileceğiniz harika sorular; Aile bağlarınız nasıl? Ailenizle ne kadar vakit geçiriyorsunuz? Ailenden en çok kimi seviyorsun? Bir şeyi yapmak istediğinde kendi başına mı karar verirsin? Aileniz aldığınız kararlara saygı duyuyor mu? Bu kararları uygulamanızı destekliyor mu?
Erkek arkadaşınıza soracağınız sorular Aile sorunlarına büyük yer vermelisiniz. Ailenle mi yaşıyorsun? Yoksa aynı şehirde olmanıza rağmen ailenizden uzakta, yalnız mı yaşıyorsunuz? Hangi okuldan mezunsun? Çalışıyor musunuz? Ne zamandır bu işi yapıyorsunuz? Yaptığın işi seviyor musun? Mesleğinizde neler yaptığınızdan biraz bahseder misiniz? Hangi dün doğdun? Burcunuz nedir? Burcunuzun özelliklerine sahip misiniz? Yükselen burcunuz nedir? Bu hayata dair hobileriniz ve fobileriniz var mı? Yapmaktan en çok keyif aldığınız şeyler neler? Bunları benimle yapmak ister misin? Bu hayatta seni en çok ne korkutuyor?
Erkek arkadaşınıza soracağınız sorular En önemli sorulardan biri “Alkol ve sigara kullanıyor musunuz?” Alkol ya da sigara içmem seni mutlu ediyor mu yoksa rahatsız mı ediyor? En sevdiğin renk nedir? En sevdiğiniz yiyecek veya yemekler nelerdir? Peki en çok hangi yemeği sevmiyorsunuz? Kesinlikle ağzınıza almayacağınız yiyecekler nelerdir? Şu ana kadar izlediğiniz ve sizi en çok etkileyen film hangisiydi?
Erkek arkadaşınıza soracağınız sorular Onu tanımanıza yardımcı olacaktır. Ona en sevdiği şarkıların neler olduğunu ve en sevdiği sanatçının kim olduğunu sorabilirsiniz. Ne tür müzik dinlemeyi seversiniz? Ne zaman müzik dinlersin? Zor zamanlarınızda insanlardan yardım ister misiniz? Zor anlarınızı paylaşmak mı yoksa yalnız mı geçirmek istiyorsunuz? Zor zamanlarında yanında olmak istesem nasıl tepki verirdin? Kıskanç mısın? Sevgilinizi kim veya ne kıskandırır? Bu kıskançlığı öfke nöbetleri şeklinde mi yaşıyorsunuz? Sevgilinize bunu nasıl açıklarsınız ve bunu nasıl gösterirsiniz? Kızıp bağırır mısın, yoksa üzülüp somurtur musun?

Check Also

Geceye Bir Söz Bırak

Geceye Bir Söz Bırak: Şiirin büyüsünü paylaşabileceğiniz, duygularınızı ifade edebileceğiniz bir platform. Kendinizi şiirle anlatırken, diğerleriyle de bağlantı kurun.

Bir yanıt yazın