Saç Arasına Renk Atma – Obilsin

Saç boyama, saçının renginden sıkılan ama tamamını boyamak istemeyen her kadın için mükemmel bir yöntemdir. Saçınızın doğal rengini bozmadan kendinize en uygun rengi seçerek basit işlemlerle saçlarınıza renk veya parlaklık katabilirsiniz. İster düz, ister kıvırcık, ister dalgalı saçlar olsun, saçların arasına renk katmak her saç tipine ve yaşa uygun bir işlemdir. Kendisinde küçük bir değişiklik isteyenler için, saçlarınıza renk katmanın sizi aynalara aşık edeceğine eminiz! Hem fiziksel olarak güzel görünmek hem de psikolojik olarak değişiklik yapmanın mutluluğunu daha iyi hissetmek için saçınızın kısımlarını renklendirmek ideal bir seçim olacaktır.

SİZE HANGİ SAÇ RENGİ UYAR?

Özellikle son zamanlarda tek renk saç renkleri sıkıcı ve bunaltıcı gelebiliyor. Renkli saçlar yeni trendlere uyum sağlamak için büyük bir nimettir. Bu noktada saçlarına renk katmak isteyen kadınların öncelikle kendilerine hangi renklerin yakışacağını bilmesi oldukça önemlidir. Bunu cilt ve saç renginize bakarak az çok tahmin edebilirsiniz. Hatta daha hassas bir uygulama isteyenler bilek içlerindeki damarların renginden hangi saç renginin kendilerine yakışacağını anlayabilirler. Damarlarınız mavi görünüyorsa soğuk alt tona sahipsiniz; Yeşil görünüyorlarsa sıcak alt tonlusunuz demektir. Buna göre makyaj yaparken ve saçlarınızı boyarken bu taktiği kullanabilirsiniz. Soğuk alt tonunuz varsa saçlarınızda maviler, kırmızılar, lacivertler, koyu morlar ve hatta kar beyazları harika duracaktır. Sıcak bir alt tona sahipseniz sarı, turuncu, pembe, yeşil, lila gibi renkler tam size göre olacaktır. Cilt tonunuza göre size en uygun saç rengini seçtiğinize göre artık saçlarınıza renk katmanın zamanı geldi! Bunu ister kuaför yardımıyla ister evinizde kendiniz yapabilirsiniz. Hazır kutu boyaları kullanarak saçlarınıza kalıcı renkler katabileceğiniz gibi, son zamanlarda oldukça popüler hale gelen geçici saç sprey boyalarını kullanarak da saçlarınıza kendinize yakışacak tatlı renkler katabilirsiniz. Değişimin size çok yakışacağından eminiz, umarız bu yazımızda sizlere verdiğimiz bilgilerle kendinize en doğru rengi ve saçı seçebilirsiniz. Zaten keyifli boyama!

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın