Erkek sevgiliyi telefona kaydetme isimleri romantik

Telefonda Erkek Sevgiliye Romantik İsimler Kaydetme

Aşk ilişkilerinde eşlerin birbirlerinin isimlerini telefonlarına kaydetmeleri her zaman önemli olmuştur. Dizine kaydedilen bu isimler, aşıkların birbirlerine ne kadar değer verdiklerini gösterebilir. Telefona kaydedilen erkek sevgilinin isimlerinin romantik olması kişilere sevgiliye verilen önemin daha yüksek olduğunu gösterir.
Erkek arkadaşının isimlerini telefona kaydetmek romantik

Mehlikam Sayem’im Kalbimin aynası Kalbimdeki yakışıklı adam Ruh ışığım Sabah güneşim Berceste Dünya sevgim Aşuftem’im canım sevgilim Ebedi eşim Ruhumun aynası Hayatımın tek sebebi Yaratılış sebebim Yüreğimdeki aşk okyanusu Aşk denizim Zifiri karadaki ateş böceğim Afitab’ım Tek ışığım Güneş ışığım Ömrümün sebebi Canım sevgilim Aydınlık gecem Son nefesim Süper Kahramanım, Ay ışığım, Sonsuzluğum, Dionysos, Benim zamanım, Tatlım.

Erkek arkadaşınızı telefonunuza kaydedebileceğiniz romantik isimler

Sevgilinizi telefonunuza sevgi dolu ve romantik isimlerle kaydetmek, ona sevginizi göstermenin en iyi yoludur. Sevgiliniz bu isme şahit olursa onu ne kadar sevdiğinizi anlayacaktır. Bu onun size olan sevgisini artıracak ve aranızdaki sevgi köprüsünü yenileyecektir. Erkek sevgilinin telefona kaydedilmesi romantik bağlamdaki diğer isimler ise şöyle: Hayallerimin erkeği, Hayallerimin erkeği, Canım, Nefes alma sebebim, Kıymetlim, Vaveylamım, Mütevazi sevgilim, Ciğerim, Bercem, Allah’ın lütfu, Birliğim, coşkum, Felaketim, devrimim, Alüftem, Kalbimin tek sahibi, Hayatımın kaynağı, Sevinç kaynağım, Kutsalım, Aşkın efendisi, Fikir adamım, Kara aşkım, Varlık düşüncem, Tek felsefem.

Erkek arkadaşın isimlerini telefona kaydetmek romantik ve sevgi dolu

Erkek arkadaşınız için telefon rehberinizden farklı isimler seçebilirsiniz. Telefonunuza kaydedeceğiniz isimleri sevgilinizin karakterine göre seçmeniz işinize yarayabilir. Kaydetmek istediğiniz ismi belirledikten sonra üzerinde iyice düşünmenizi öneririz. Sevgilinizin iletişim defterine kayıtlı ismi beğeneceğinden emin olmalısınız.
Erkek arkadaşının isimlerini telefona kaydetmek romantik

Huzurumun tek çaresi. Evrendeki favorim. Susuz çöllerdeki suyum. Kış soğuğum. Yaz güneşim. Kışın beni ısıtan ateşim. Benim inatçı keçim. Cesur kedim. Benim yakışıklı erkeğim.

Erkek arkadaşının isimlerini telefona kaydetmek romantik

Dünyanın en güzel insanı Bana iyi gelen tek şey güvenimdir Hayalim Tatlı rüyam Kaderimi yakan gri bulutum Gökyüzündeki yıldızım Divanım Acım Aşk masalım Yüzyılım İhtiyaçlarım İki elim Aşk meclisim Aşk ülkem

Erkek Arkadaşım Beni Seviyor Testi Yapıyor mu? Bu Test Kız Arkadaşınızın Sizi Gerçekten Sevip Sevmediğini Anlıyor

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın