Hoşlanan erkek neden mesaj atmaz

Günümüzün en önemli iletişim aracı artık mesajlardır. İnsanlar artık hem boş zamanlarında vakit geçirmek hem de işleri olduğu zaman işlerini yürütmek için tüm ihtiyaçlarını mesaj yoluyla çözüyorlar. Özellikle kadın-erkek ilişkilerinde mesajların yeri ve önemi büyüktür. Pek çok ilişki hoş mesajlaşmalardan sonra başlar. Ancak bu her zaman böyle değildir. Bazen senden hoşlandığına emin olduğun bir adama ne kadar mesaj atmak istesen de ondan bir mesaj alamazsın. Ve bu hamle tüm kadınların kafasını karıştırıyor. Peki sen ne düşünüyorsun? Hoşlandığın adam neden bana mesaj atmıyor?? Aslında kısa bir mesajla güzel bir ilişki başlayabilecekken bu adımı atmamasına sebep olan şey nedir? İşte bu soruya bazı cevaplar;

Mesajlaşmayı sevmiyorsa;

Evet, kabul edelim kadınların mesaj atma oranı ile erkeklerin mesaj atma oranı kesinlikle aynı değil. Bir erkeğin bir kadınla aynı seviyede mesaj atmasını beklemek yanlış olur. Orada olmadığını bildiğiniz halde sürekli telefonunuzdan mesajlarınızı kontrol ederken, hoşlandığınız erkeğin aklına mesaj atmak hiç gelmeyebilir. Hoşlandığın adam neden bana mesaj atmıyor? Merak edenler için erkekler kısa telefon konuşmalarını tercih ederek mesajlaşmayı ortadan kaldırabilirler.

Yeterince beğenmiyorsa;

Bu ihtimal oldukça üzücü ancak bir erkeğin sizden hoşlandığını düşünüyorsanız ve günlerdir ondan tek bir mesaj bekliyorsanız aslında yanılıyor olabilirsiniz. Çünkü senden daha fazlası Hoşlandığın adam neden bana mesaj atmıyor?? Duyguları yoğunsa bunun pek bir nedeni olmayacaktır. Duygularınız yoğun olmadığı için pek düşünmüyor olabilirsiniz. Yoğun ve stresli gün içerisinde size vakit ayıramayabilir. Veya arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirirken size mesaj göndermek aklına gelmeyebilir. Evet, oldukça yürek parçalayıcı olsa da bu ihtimali mutlaka değerlendirmelisiniz. Ve bu beklentinizden bir an önce vazgeçmelisiniz.

Bir ikilem yaşıyorsa;

Gerçekten hoşlandığınız ve onun da sizden hoşlandığını düşündüğünüz adamın aslında ne tür duygulara sahip olduğunu tam olarak bilemezsiniz. Hoşlandığın adam neden bana mesaj atmıyor? Merak ediyorsanız belki de eski bir ilişkinin yoğun etkisini hâlâ atlatamamıştır. Evet sizden çok hoşlanıyor olabilir ama bu duygusal iletişim için yeterli olmayacaktır.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın