Kankanın Fotosuna Yorum, Kankanın Resmine Yorum Önerileri

Sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle birlikte fotoğraf paylaşma eylemi de bir o kadar popüler hale geldi. Yediğimiz yemeklerden, gezdiğimiz yerlere kadar her şeyi paylaştığımız bu fotoğraflara çok sayıda yorum almaya alıştık. Öte yandan arkadaşlarımızın ve kankalarımızın fotoğraflarına ve resimlerine yorum bulmak bir beceri haline geldi. Sizde en yakın arkadaşınızın fotoğrafına yorum yapmak ve en yakın arkadaşınızın fotoğrafına yapılan yorumları duymak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Kendinden Daha Çok Sevdiğin Arkadaşının Fotoğrafına Yorum Önerileri

Sahip olduğumuz insan ilişkilerinde her insan değerlidir ama dostlarımız arkadaşlıklarımızda en çok önemsediğimiz ve sevdiğimiz kişilerdir. En yakın arkadaşınız, en yakın arkadaşı olarak paylaştığı fotoğrafların altına güzel yorumlar yazmaktan keyif alacaktır. Hem erkek hem de kadın kankaların fotoğrafına gelen yorum önerilerini şu şekilde sıralayabiliriz. Sen mükemmel bir detay değilsin, mükemmel olan her şey senin detayındır, kesinlikle dostum. Sigarayı ekrana tutmaya çalıştım ama kendi kendine yandı. Abi numaranı değiştirdiğini söylemiştin ama hâlâ on numarasın. Pilim zayıf, ekranım daha da az parlak ama sen hâlâ parlıyorsun. Seninle kavga etmeyi kimseye gülmek ve mutlu olmak için değiştirmem. Çiçekler açtığına göre kış bitti demektir. Bullets, bu seks dünyasındaki tek kişi sensin. Keşke artık mühimmat artsa ve ateş edemeseydiniz.
En iyi arkadaşının fotoğrafına yorum yap, en iyi arkadaşının resmine yorum önerileri

Bestie’nin Resmine Yorum Önerileri

En yakın arkadaşınızın fotoğrafına yorum yapmak ve en yakın arkadaşınızın resmine yorum yapmak bağlamında yazabileceğiniz diğer ifadeler aşağıdaki gibi olabilir. Böyle fotoğraflar çekeceğini bilseydik yelek giyerdik. Sen dünyadaki tek çikolatalı keksin. Duruşunuz bu şekilde olursa atışınızı kimse hayal edemez. Keşke dolar yerine merminin fiyatı artsa da ateş etmeyi bıraksanız. Allah anneleri korusun, Allah kızlarını korusun. Ülkede 27 bakan var ama sizin gibi bakan yok. Mükemmel değilsin ama orijinalsin dostum. Bir gün kalem diyecek ki, “Bu kadar yazma yeter, şimdi çizme sırası sende.” Elbisen çok güzel canım, Miss Turkey hangi yılın? Rüzgâr esiyorsa söğüt düşsün, çınar gibisin, sana bir şey olmaz. Bromance iki bedende tek bir zihindir. Bazı kankalar kardeşler kadar değerlidir. Yanakların büyükse endişelenme dostum. Senin gibi kıymetini bilen birine kalbimizi emanet ettik.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın