Mall Of istanbul Mağazaları ( En Popüler Avm )

Alışverişin En Doğru Adresi

Türkiye’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında sayılıyor İstanbul alışveriş merkezi Dünyanın en önemli markalarını kendi çatısı altında birleştirmiştir. Mall of İstanbul mağaza açısından oldukça zengin. İstanbul’daki bu alışveriş merkezi şehrin en büyükleri arasında yer alıyor. Mağaza bünyesinde pek çok alternatif bulunduğundan her yaştan ve her zevkten insana hitap edebilmektedir. 350’ye yakın satış noktasıyla insanların buluşma noktası olarak öne çıkıyor. Mağazalarının yanı sıra yeme-içme, eğlence ve daha birçok seçeneğiyle kısa sürede İstanbul’un en uğrak noktalarından biri haline geldi. Koton, English Home ve Hotiç gibi yerli markaların yer aldığı alışveriş merkezi aynı zamanda Media Markt ve H&M gibi yabancı markalarla da iş yapıyor. Misafirlerine sıradan bir alışveriş merkezinde bulacaklarından daha fazlasını sunmayı amaçlıyor. İstanbul alışveriş merkezi Bu bakımdan sürekli hareket ve gelişim içerisindedir. Bu amaçla insanların daha uzun ve keyifli vakit geçirebilmesi için çeşitli aktiviteler düzenlemeyi ihmal etmiyor. Bunlardan biri de sinema salonlarının sunduğu rahatlık ve konforla film izleme imkanı sunan sinema salonlarıdır.

Mall Of İstanbul ve Eğlenceli Aktiviteler

Her yaştan ziyaretçinin eğlenceli vakit geçirebilmesi için çeşitli formüller üretilmesi önemlidir. Çünkü herkesin bir AVM’den beklentisi farklı olabilir. Bu bakımdan her yaş grubunun istek ve ihtiyaçları dikkatle değerlendirilmelidir. Moi Park eğlence merkezi ile yaş farkı gözetmeksizin insanlar eğlenebilecekleri bir alana sahip olacak. Buradayken zamanın nasıl geçtiğini anlamamanız mümkün olmayacak. Öte yandan kültür-sanat etkinlikleri de meraklılar için önemli bir yere sahip. Bu tür etkinlikler için ayrılmış bir galeri bölümü mevcut olup, her gün sanatçıların seçilmiş eserleri ilgilenenlerin beğenisine sunulmaktadır. Dahası İstanbul alışveriş merkezi Tarih tutkunları da unutulmadı. Osmanlı olarak adlandırılan Osmanlı müzesinde farklı bir tarih yaşamak mümkün. Bu sayede tarihle iç içe, kaliteli vakit geçirmek mümkün oluyor. Alışveriş merkezinde eğlenebileceğiniz ve ilgi çekebileceğiniz bir diğer mekan ise farklı konsepte sahip olan Geleneksel Sanatlar Sokağı. Burada vurgulanan, kaybolmaya yüz tutan meslek ve el sanatlarının desteklenmesidir. Bu meslek ve sanatların geleceğe taşınması hedeflenmektedir. Otantik bir çarşıya benzemesi nedeniyle de ilgi çekiyor.

Mall Of İstanbul Mağazaları

Mall of İstanbul Ulaşım Seçenekleri

2014 yılında açıldı İstanbul alışveriş merkezi 350 mağazası, 16 salonlu sineması, en büyük çocuk eğlence merkezi, 700 kişi kapasiteli gösteri sanatları merkezi, kafe ve restoranlarıyla popüler bir mekandır. Ayrıca Anadolu, Ege, Antep ve Karadeniz mutfağına özgü lezzetlerin sunulduğu GustoMoi adında bir gurme merkezi de bulunuyor. Farklı tatlar arayanların da önemli bir durağı oluyor. Ziyaretçi akınına uğrayan alışveriş merkezi Basın Ekspres kavşağında yer alıyor ve buraya farklı ulaşım yöntemlerini kullanarak ulaşmak mümkün. Başakşehir ilçesinde yer alan bu bölgeye ulaşmak için belirli noktalardan kalkan metro, belediye otobüsleri, taksiler ve Mall of İstanbul servisleri bulunmaktadır. Metroyla gelmek isteyenlerin aktarma yapması gerekiyor. Direkt metro ulaşımı bulunmamaktadır. İkitelli metro durağında indiğinizde alışveriş merkezine ücretsiz servislerin sağladığı hizmetlerden faydalanmanız mümkün. Otobüs kullanmak isteyenler için bölgeye giden çok sayıda hat bulunmaktadır. Ayrıca seçilen 8 noktadan sizi alışveriş merkezine ulaştıracak ücretsiz servisler de mevcut. Alışveriş merkezinde ayrıca 5 adet atrium alanı bulunmaktadır. Atriyum alanlarından üçü büyük, ikisi küçüktür. Ve bunların hepsinin farklı konseptleri var. Merkeze 11 farklı noktadan giriş yapmak mümkün. Bu özellikleriyle öne çıkıyor İstanbul alışveriş merkezi Türkiye’nin en iyi ve en fonksiyonel alışveriş merkezi olarak yükseliyor.

Check Also

Geceye Bir Söz Bırak

Geceye Bir Söz Bırak: Şiirin büyüsünü paylaşabileceğiniz, duygularınızı ifade edebileceğiniz bir platform. Kendinizi şiirle anlatırken, diğerleriyle de bağlantı kurun.

Bir yanıt yazın