Mor Şampuan Kullananlar – Obilsin

MOR ŞAMPUAN KULLANANLAR

Mor şampuanlar saçta oluşabilecek istenmeyen yansımaları ortadan kaldırır. Mor Şampuan Kullananlar Şampuanın saçtaki ham sarı rengi ortadan kaldırdığını belirtiyor. Mor şampuan özellikle sarı renklerde kalıcı ve etkili bir güce sahiptir. Mor şampuan aynı zamanda gümüş şampuan olarak da bilinir. Mor şampuan düzenli kullanımla özellikle sarı ve türevleri saçlarda saç rengini küllü bir tona dönüştürür.

Açık Renkli Saçlar İçin Mor Şampuan

Mor şampuanın kalitesini anlamak için dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Kaliteli mor şampuan kesinlikle açık renk değil mat renkte olmalıdır. Almak istediğiniz üründe test ürünleri bulunuyorsa bir miktar test ürününü avucunuza sıkarak şampuanın rengini görebilirsiniz. Açık renklerden oluşan mor şampuanlar pek kaliteli değildir. Mor Şampuan Kullananlar Genellikle sarı ve gümüş saç rengine sahip kişilerden oluşur. Sarı ve gri saçlarda normal şampuanların kullanılması durumunda hasar meydana gelir.

Mor Şampuan Nasıl Uygulanır?

Mor Şampuan Kullananlar Kullanım sırasında bazı noktalara dikkat edin. Şampuanı kullanmadan önce saçın tamamının ıslatılması gerekmektedir. Saçınızı yıkarken ılık su kullanmanız şampuandan daha fazla verim almanızı sağlayacaktır. Şampuanı saçın her noktasına uyguladıktan sonra en az 2-3 dakika beklemek gerekir. Firmaların tavsiye ettiği bekleme süresi 5 dakikadır. Boyalı ve bakır rengi saçlarda 15 dakikaya kadar beklemek kullanıcıların daha fazla verim almasını sağlar.

Check Also

Geceye Bir Söz Bırak

Geceye Bir Söz Bırak: Şiirin büyüsünü paylaşabileceğiniz, duygularınızı ifade edebileceğiniz bir platform. Kendinizi şiirle anlatırken, diğerleriyle de bağlantı kurun.

Bir yanıt yazın