Pirinç Maskesi Yapanların Yorumları – Obilsin

PİRİNÇ MASKESİ ÜRETİCİLERİNİN YORUMLARI

Pirinç Maskesi Yapımcılarının Yorumları Maskeyi uyguladıktan sonra vücuttaki gözenekler küçülür ve cilt lekeleri kaybolur. Pirinçte bol miktarda fitik asit bulunur. Pirinç suyla temas ettiğinde fitik asit hızla çözünmeye başlar. Fitik asit vücutta peeling etkisi yapar ve siyah noktaları azaltır. Siyah nokta sorunu yaşayanlar ve çeşitli cilt lekelerinden şikayetçi olan kişiler genellikle pirinç maskesini tercih ediyor.

Pirinç Maskesi Nasıl Yapılır?

Herkes evde kolayca tavuk maskesi yapabilir. Öncelikle bir bardak pirinci 2 bardak aynı miktarda su ile kaynatalım. Pirinç haşlandıktan sonra yulaf lapasına dönüşene kadar beklemeniz gerekir. Pirinçler pelteleştikten sonra yaklaşık 5-6 dakika kadar beklemeniz gerekiyor. Lapa pirinci yüze sürüldükten sonra maskenin uygulanacağı bölgeye 25 dakika boyunca pirinç sürülür. Sonrasında yüzünüzü ılık suyla iyice durulamak gerekir. Pirinç Maskesi Yapımcılarının Yorumları Düzenli uygulama sonrasında gözle görülür bir fark oluşur.

Pirinç Maskesi Nerelerde Kullanılır?

Pirinç maskesi özellikle siyah nokta ve sivilce oluşumunu büyük ölçüde engeller. Pirinç Maskesi Yapımcılarının Yorumları Uygulanan maske cilde parlaklık verir ve kırışıklıkları azaltır. Ayrıca pirinç maskesi yüzdeki kahverengi lekelerle mücadelede etkilidir. Cilt güneşe çıkmadan önce uygulanan pirinç maskesi, vücudu güneş ışınlarından büyük ölçüde koruyacaktır.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın