Seni istiyorum diyen erkek – Obilsin

Kadınlar her zaman erkeklerin kendilerine masum bir sevgiyle yaklaşmasını isterler. Kalpten gelen derin ve anlamlı bir sevgi her kadının karşısındaki erkekten beklediği bir şeydir. Bazı erkekler canı gönülden ve canı gönülden severken, bazı erkekler ise kadını sadece cinsel obje olarak görür ve ona öyle yaklaşır. Bu tür bir yaklaşım her kadın için aşağılayıcı bir durumdur. Bunu özellikle ilişkinin başlangıcında anlayan ve hisseden kadın, yaşadığı hayal kırıklığıyla o ilişkiyi geride bırakacaktır. Eğer önündeysen Seni istiyorum diyen adam Varsa ve ilişkinin ilk günlerinde size bunu söylüyorsa, bir kadın olarak bu duruşa karşı tüm önlemlerinizi almalısınız. Size gönülden sevgi vermek yerine size cinsel obje olarak bakmayı seçen bu adam için tüm değerlendirmeleri yapıp ona karşı tavrınızı bir an önce almalısınız. Çünkü seni istiyorum demek, şefkat ve sevgiden önce sana cinsel olarak yaklaşmak istediğim anlamına gelir. Ve bu tür söylemler kadınların kalbini biraz zorluyor.

Beden diliyle seni istiyorum demek

Pek çok erkek, diğer kadına istediğini sözel hareketten ziyade beden diliyle aktarabilmektedir. Bir kadına doğrudan seni istiyorum demek çok zordur ve cesaret ister. Kadınların bu açıklamaya vereceği yanıtlar her zaman çelişkili olacaktır. Bu cüretkar yaklaşım yerine pek çok erkek, karşısındaki kadına bu kadar açık olmak yerine bazı şeyleri davranışlarıyla ifade etmeyi tercih ediyor. Pek çok bilim insanı erkeklerin “seni istiyorum” derken nasıl bir beden dili kullandığına dair birçok makale hazırladı. Beden diliyle kendini hemen ele veren erkekler, cinsel dürtüyle karşılarındaki kadına “Seni istiyorum” mesajını çok hızlı bir şekilde verir.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın