Yumurta Akı Maskesi Ne İşe Yarar ?

Kimyasal ürünler kullanmadan, birçok ürüne tonlarca para harcamadan evde nasıl pürüzsüz, yumuşak ve sıkı bir cilde sahip olabileceğinizi merak ediyor musunuz? İşte cevap! Hassas cilde sahip herkesin artık doğal yöntemlere başvurduğunu görüyoruz. Kimyasal ürünlerden artık faydalanamayan veya farklı tepkiler veren ciltler için doğal yöntemler tercih ediliyor. Bu doğal yöntemler arasında yumurta akı maskesi herkesin tercihi haline geldi. Cildi temizlemekle kalmayıp gözenekleri sıkılaştırıp cildi aydınlatan yumurta akı maskesi; Herkesin evinde rahatlıkla bulabileceği ya da rahatlıkla temin edebileceği ürünler kullanılarak hazırlanabilir! Gözeneklerinizden, kırışıklıklarınızdan, güneş yanıklarından, pürüzlü cildinizden şikayetçi misiniz? O zaman işte mucize karışım! Yumurta akı maskesini düzenli kullanımıyla kısa sürede istediğiniz cilde kavuşabileceksiniz. Başlıca faydaları arasında gözenek sıkılaştırma ve cilt yumuşatma yer alan yumurta akı maskesini hazırlamak çok kolay!

YUMURTA AKARI MASKE NASIL HAZIRLANIR?

İşte yumuşak ve pürüzsüz cildin sırrı yumurta akı maskesinin tarifi! 2 yumurta akını bir kaseye alın, ardından yarım limonun suyunu ekleyin ve son olarak bir çorba kaşığı sirkeyi ekleyip karışım iyice karışıp yumurta akları beyaz ve köpüklü hale gelinceye kadar çırpın. Karışımı gözlerinize ve çevresine temas ettirmeden yüzünüzün tamamına maske şeklinde uygulayın. Maskeniz 10-15 dakika (tercihe göre) bekledikten sonra cildinizi ılık veya soğuk suyla durulayın. Maskeden sonra mutlaka nemlendirici sürün, cildinizi kurutacağı için cildinizi yağlandırmamasına dikkat edin. Maskenizi haftada iki defadan fazla kullanmayın. Önerilen kullanım haftada 2 defadır. Tercihen bu kullanım 3 olabilir. Bir sonraki maske uygulamasına kadar cildinizi tahriş etmeyeceğinden emin olduğunuz ürünlerle cilt temizliğinizin sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

YUMURTA BEYAZ MASKE İLE İLGİLİ YORUMLAR NELERDİR?

Yumurta akı maskesi kullanan 10 kadından 8’i maskeyi onaylıyor ve tavsiye ediyor. Düzenli kullanımla etkilerini kısa sürede görebileceğinizi ve cildinizdeki değişiklikleri anında fark edebileceğinizi söylemek mümkün! Bebek gibi bir cilde kavuşmanın formülü olan yumurta akı maskesini düzenli kullanarak istediğiniz cilde kavuşmanız bu kadar kolay!

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın