Sevgiliye Verilecek Cezalar – Obilsin

Kadın-erkek ilişkilerinde iki sevgilinin aynı anda anlaşabilmesi oldukça zordur. Pek çok ilişkide sürekli tartışmaların ve çekişmelerin yaşandığı bilinmektedir. Bu tür sorunlu ilişkilerde çiftler çözüm ararlar. İlişkiyi düzene koymak ve yapılan hataların tekrarlanmamasını sağlamak için ilişkide çözüm olarak cezaya başvuran çiftlerin sayısı oldukça fazla. Aşıklara verilecek cezalar Bazı ilişkiler için bir umut ışığı sağlar. Ve bu cezalardan ders çıkarmayı başaranlar ilişkilerinde iyileşme yaşarlar. Bazı sevgililere verilecek cezalar Her ne kadar çok faydalı gibi görünmese de bu cezalar aslında ilişkisine ve sevgilisine değer veren ve onlardan ayrılmak istemeyen herkes için oldukça faydalıdır. Ancak bu süreçte cezanın ne olduğu ve en önemlisi ne kadar süreyle geçerli olduğu çok önemlidir. Yalnızca zamanında ve uygun bir şekilde verilen cezalar faydalıdır. Bu nedenle, doğru yerde ve zamanında verilmeyen, uzayan ve bozulan cezaların ilişkiler üzerindeki olumsuz etkileri göz ardı edilmemelidir. Sevgilinize herhangi bir nedenle kızgınsanız ve sevgililere verilecek cezalar Konuyla ilgili araştırma yapıyorsanız size bazı ipuçları verelim. İşte en etkili cezalar;

Yokluğunuzla Kendinizi Test Edin

Yokluğuna dayanamayan bir sevgilin varsa ona istediğini yaptırmak için verebileceğin en güzel ceza yokluğunla sınanmaktır. Elbette onu her küçük sorunda yokluğunuzla baş başa bıraktığınızda, sonunda bununla baş etmeyi öğrenecek ve yokluğunuz çok etkili bir ceza olmayacaktır. Bu nedenle sadece büyük olaylarda sevgililere verilecek cezalar En etkili olanı yokluğunuz olacaktır.

Size Ulaşmayı Engelleyin

Sevgilinizle sürekli sorunlar yaşıyorsanız ve bu sorunların artık sizde olmadığını düşünüyorsanız bunları ortadan kaldırmanın yollarını aramalısınız. Sevgilinize kızdığınızda susmak ve onun size ulaşmasını engellemek en etkili cezalardan biri olacaktır. Ancak bu tür bir yaklaşımla mevcut sorunları birer birer ortadan kaldırabilirsiniz. Çünkü sizden uzak durmak istemeyen ve sessizliğinizden korkan sevgiliniz, hatalarını düzeltmeye çalışacaktır. Attığı her adımda size ulaşamamak onu yeterince üzecek ve korkutacaktır. Unutma! Aşıklara verilecek cezalar İlişkinizin sorunsuz yürümesi için bu gereklidir.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın