Severek ayrılan erkek davranışları nasıldır

Her ilişki dağılmaya mahkumdur. Kısa veya uzun bir ilişki sona erdiğinde kadınların davranışları klasik ve tanıdık hale gelir. Ancak erkek davranışları çok farklı şekillerde ortaya çıkıyor. Bir araştırmaya göre, ayrılık sonrası davranışlar farklı kökenden gelen erkekler için farklılık gösteriyor. Peki bu nasıl oluyor? sevgi dolu erkek davranışları? İşte farklı kişiliklere sahip erkeklerin ayrılık sonrası sergilediği davranışlar;

Arkadaş kalabiliriz diyenler

Ayrılık sonrası arkadaş kalma fikri kadınlar için uzak olsa da bazı erkekler için bu ihtimal ayrılık sonrasında bir tercih olabiliyor. Aşktan ayrılan erkeklerin davranışları “Arkadaş kalabiliriz” mantığıyla, sanki hiçbir şey olmamış gibi kız arkadaşıyla dostça vakit geçirebileceğini düşünüyor. Burada amaç hâlâ çok sevdiği kızı yörüngesinin dışında tutmaktır. Amaç her zaman kızın yanında bir arkadaş olarak bulunmak ve en azından bir dereceye kadar onun yeni aşklara başlamasını engellemektir. Ama elbette erkek düşündüğünde veya istediğinde aklına bu düşünce gelir. Hiçbir kadın, ilişkisi bittikten sonra ayrıldığı erkekle arkadaş kalmayı kabul etmez.

Seni çok özlediğini söyleyenler

Aşktan ayrılan erkeklerin davranışları Bunların arasında çok özlediğim klasik de var. Burada süreç asla değişmiyor. Bir ayrılık vardır ve uzun süredir bu ayrılığı atlatamayan ve hala onu seven adam, tam da kadının hayatını düzene koyduğu sırada tek bir mesajla her şeyi altüst edebilir. Kadınlar ayrılığın acısını unutup artık sabahları ağlamadan uyanıp sosyal hayata dönerken, bir anda “Seni Çok Özledim” mesajıyla yeniden başlayabilirler.

Ona iyi bak diyenler

Aslında sevgi dolu erkek davranışları Bunların en basiti ve en kaba davranışı, ona iyi bakanlardan gelir. Ayrılık olur olmaz hâlâ seven adam bu haberi tüm akrabalarına, ortak tanıdıklarına ve arkadaşlarına yayar. Eski sevgilim çok iyi bir insandır, ona iyi bakın. Bu yaklaşım kadınlar tarafından kaba karşılanıyor. Bu şekilde davranan erkek sanki ilişki boyunca onunla tanışmanız büyük bir şansmış gibi davranır.

Senin için ne yaptım diyenler

İşte hayatınızın her aşamasında karşılaşabileceğiniz bir insan modeli. Senin için yaptıklarımı ama sen bunu takdir etmedin. Aşktan ayrılan erkeklerin davranışları Aslında en sinir bozucu olanlar bu tutuma sahip olanlardır. İlişkinin başından sonuna kadar yaptığı her şeyi bir araya topluyor ve ilişki bittiğinde tek tek size sunuyor. Hatta bir adım daha ileri giderek sizi nankörlük ve takdirsizlikle suçluyor.

Check Also

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler: Hayatın derinliklerine inen, düşünmeye sevk eden anlamlı sözler burada! Her konuya dair özlü mesajlar için hemen ziyaret edin.

Bir yanıt yazın