Sistalar Ne Demek? – Obilsin

İnternetin hızla gelişmesi, forum sayfalarının ve sosyal medya ağlarının kullanım yoğunluğunun artmasıyla birlikte kullandığımız gramer ve kelimelerde de bazı deformasyonlar meydana gelmektedir. İngilizce ve Türkçe kelimelerin karıştırılması sonucunda aslında dilimizde olmayan ancak hayatımızda en önemli kelimelerden biri haline gelmiş, kullanmaktan kendimizi alamadığımız pek çok kelime hayatımıza girmektedir. Sistalar Kelime bu karmaşanın içinde doğan ve özellikle genç kuşağın dudaklarında kalan kelimelerden biri. Özellikle genç kızların konuşması Sista ne anlama geliyor??
Son Aslında ne Türkçe ne de İngilizce sözlükte karşılığı olan bir kelime değil. İngilizce kardeş kelimesinin telaffuzu ve yazılışı arasındaki karışıklık sonucu ortaya çıkan ve genç nesil tarafından kullanımı oldukça keyifli hale gelen yeni nesil kelimelerden biri olarak bilinmektedir. Sistalar kız kardeşler anlamında çok doğal bir terim olarak kullanılıyor. Kardeş kelimesinin telaffuzu olarak bilinen Sista, bu kavram karmaşasının en güzel göstergelerinden biridir.

Genç Kızların En Değerlisi; Sistalar ne anlama geliyor?

Gençlikte arkadaş edinmenin tadı ve hazzı bir başkadır. Özellikle genç kızlar bu dostluğu kardeş bağlarıyla özdeşleştirmektedir. Bu nedenle en yakın kız arkadaşlarını daima kardeş olarak görürler. Yeni nesil, kendilerinin tamamen anlayabileceği, çok eksantrik bir dil kullanıyor. Bu dildeki tüm kelimelerin nasıl doğduğu ve gerçekte ne anlama geldikleri tamamen belirsizdir. Sistalar Bu kelimeler arasında en değerli kelimelerden sadece bir tanesidir. Genç kızlar en yakın kız arkadaşlarına son olarak adresler. Bu da aralarındaki çok güçlü dostluk bağının en tatlı ifadelerinden biri olarak görülüyor.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın