Soğan kürü ile hamile kalanlar

Son dönemde oldukça popüler hale gelen soğan kürü, hamile kalmak isteyen kadınların da trendi haline geldi. Hamilelik olasılığını artıran ve insan vücuduna pek çok faydası bulunan soğan kürünü kullanmak her açıdan fayda sağlar. Soğan kürü ile hamile kalmak istiyorsanız ve bu kürü nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız. Soğan kürü ile hamile kalanlar Yazımıza göz atmanızda fayda var.

Soğan Kürü İle Hamile Kalanlar

Soğan kürünü doğru uygulayarak hamile kalan kadınların sayısı oldukça fazladır. Birçok web sitesinde Soğan kürü ile hamile kalanlar Başlıklarda kadınların yorumlarını rahatlıkla görebilirsiniz. İlk başta hamile kalamayan kadınlar, bu mucizevi soğan kürünü kullandıktan sonra hamile kaldıklarını söylüyor. Üstelik soğan kürünü hiç denememiş olanların bile denedikten sonra olumlu sonuçlar aldıkları gözlemlenmiştir. Şimdi soğan kürü tarifine bakalım.

Soğan Kürü İçin Gerekli Malzemeler

Bir adet taze ve kahverengi soğan Yaklaşık 2 bardak saf doğal su

Mucizevi Soğan Kürü Nasıl Yapılır?

Tedaviye başlamadan önce soğanları biraz sirkeli suda yıkayarak hazırlamalısınız. Daha önce elde ettiğiniz doğal suyu bir kaba yaklaşık iki bardak su ekleyerek kaynatmaya başlayın. Daha sonra sirkeli suda bekleyen soğanları iri parçalar halinde doğrayıp kaynayan suya bırakın. Soğanları suyunu ve aromasını çıkana kadar suda haşlayın. Kür soğuduktan sonra içebilirsiniz.

Mucizevi Soğan Kürü Nasıl Uygulanır?

Bir bardak şeklinde hazırladığınız soğan kürünü iki hafta boyunca günde üç defa içmelisiniz. Her gün içtiğiniz kür mutlaka hazır olmalı, kürü her gün taze hazırlamaya özen gösterin. Kürde kullanacağınız soğanların taze olması gerekmektedir. Taze olmayan soğanla kür uygulamak gebelik olasılığını bir miktar azaltacaktır.

Soğan suyunu kullanırken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Soğan kürünün sağlığa zarar verdiği gösterilmemiştir. Bu mucizevi soğan kürü sayesinde doğru uygulandığında, Soğan kürü ile hamile kalanlar oluyor. Hamile kalmak için çözüm arıyorsanız soğan kürünü hemen denemelisiniz. Eğer sonuç alamazsanız tekrar tekrar denemenizde bir sakınca olmayacaktır.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın